Мадонна шукає нову модну дівчину

Поп-королева Мадонна вирішила змінити обличчя бренду Material Girl, який запустила разом зі своєю донькою Лурдес.

Мадонна та Лурдес / Фото: Getty Images/Fotobank
Співачка Мадонна шукає таланти. Точніше, молодих, амбітних, стильних дівчат, здатних стати новим "обличчям" бренду Material Girl, який поп-королева запустила спільно зі своєю дочкою, Лурдес Леон.

Цікаво, вона шукає заміну Тейлор Момсен просто тому, що контракт підходить до кінця або її, як і продюсерів "Пліткарки", не влаштувала вдача Момсен.

Як би там не було, на сайті бренду з'явилося оголошення, в якому говориться, що марка Material Girl шукає нового представника:

"Оскільки ми живемо в матеріальному світі, доводиться бути матеріальними дівчатами. Погляньте на самих гарячих дівчат поп-сцени! Вони ніколи не бояться. Голлівуд шукає нові обличчя".

Ми шукаємо майбутню суперзірку. Її стиль повинен бути маніфестом - вона повинна виглядати трендово, але в той же час молодіжно, круто і весело.

Читайте також:

Мадонна відкрила фітнес-центр "Hard Candy"

Мадонна та Лурдес обрали модель для своєї колекції

Мадонна зніметься в кіно із донькою Лурдес

Повʼязані теми:

Наступна публікація