У Грузії народилося теля з двома головами, 4 очима і 3 вухами

У Грузії народилося теля з двома головами, 4 очима і 3 вухами

Це теля з двома головами народилося кількома роками раніше

На заході Грузії корова народила теля з двома головами. Власниця тварини-мутанта зараз намагається виходити дивну істоту.

У селі Мартвілі в західній Грузії чотири дні тому народилося теля з двома головами, чотирма очима і трьома вухами.

Після пологів корова кинула теля. Власниці господарства доводитися виходжувати тварину самотужки, вона його годує молоком з пляшки з соскою.

"Ми спробуємо виходити теля, але не впевнені, що це вийде", - сказала жінка.

Подивитися на аномальну тварину до Мартвілі з'їжджаються з усього району, і навіть з інших областей країни.

Як розповів заступник директора Тбіліського зоопарку, зоолог Гурам Циклаурі, подібні аномалії зустрічаються не так вже й часто, але їх можна приймати, як належне.

"Якби двоголові телята, поросята чи ягнята народжувалися, принаймні, п'ять разів на рік, то це могло б стати приводом для занепокоєння. Але періодичні факти подібних аномалій цілком прийнятні. Мартвілі - не Чорнобиль, тут немає "небезпечних" у плані екології підприємств, а народження двоголового теля не треба вважати трагедією. Питання тільки в тому - виживе ця тварина теля чи загине", - зауважив науковець.

Нагадаємо, це не перший випадок народження теля-мутанта. Так, у Китаї раніше народилося теля з 6 ногами і 2 хвостами, причому пара додаткових ніг була розміщена... на спині у тварини.

А у Грузії минулого року була зафіксована інша аномалія - в Ахметському районі кішка народила щеня. Про матір нагадують лише його вуха і хвіст, інші частини тіла схожі на собачі.

Власник кішки звернувся до зоологів, однак вони не змогли назвати причини подібного явища. Вчені висунули гіпотези про вплив радіації та можливість статевого контакту кішки з собакою.

Читайте також:

У Туреччині народилося ягня з людським обличчям

У Грузії народилася однорука дитина

Китайська свиня навчилася ходити на двох ногах

У Китаї знайшли змію-мутанта з лапою посередині тулуба

Повʼязані теми:

Наступна публікація