Тюлені допомогли американцеві освідчитися в коханні

Тюлені допомогли американцеві освідчитися в коханні

Тюлені допомогли американцеві освідчитися в коханні / Фото: AFP

Американець протягом кількох тижнів готував освідчення своїй дівчині, в якому задіяв тюленів.

В одному з океанаріумів Нової Англії тюлені допомогли 24-річному Стіву Джонсону освідчитися своїй дівчині.

Тварини стали учасниками невеликої вистави, кульмінацією якої стало прохання вийти заміж.

За словами самого Джонсона, на підготовку операції в акваріумі у нього пішло кілька тижнів. Він заздалегідь домовився з дресирувальниками тварин, щоб ті у свою чергу підготували своїх підопічних до такого важливого для нього дня.

В кінці листопада Джонсон і його подруга, Лора Фуллер вирушили в акваріум, щоб провести день разом з тюленями і взяти участь у процесі дресирування тварин. Коли розважальна програма дня підійшла до кінця, одна з дресирувальниць почала показувати Фуллер малюнки, зроблені тюленем.

Одна з робіт, які тримала в руках дресирувальниця, була виконана не тюленем, а закоханим Стівом Джонсом. На папері помаранчевими буквами було написано запитання Ти вийдеш за мене заміж?. Коли Фуллер побачила цей напис, вона була здивована і спочатку не зрозуміла, що відбувається.

У цей момент до неї підплив тюлень на прізвисько Чакода, який приніс розгубленій дівчині іграшкову обручку. Газета зазначає, що тварина, мабуть, теж розхвилювалася, від чого двічі впустила іграшку, перш ніж зуміла доставити її Фуллер.

Після того, як Чакода передав дівчині іграшкову обручку, у справу втрутився Джонсон, який став на коліно і вже сам, без допомоги дресирувальниці і тюленів, освідчився своїй подрузі. Фуллер відповіла згодою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про 23-річного Брайана Піткерна, який освідчився своїй коханій безпосередньо під час участі в марафоні.

Читайте також:

Марафонець освідчився своїй подрузі під час забігу

Вчені довели існування "любові до гробу"

Кохання без взаємності скоро стане виліковним

Повʼязані теми:

Наступна публікація