Кохання без взаємності скоро стане виліковним

Дата публікації
Перегляди
3916
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кохання  без взаємності скоро стане виліковним

Ілюстрація

Вчені знайшли ідеальне співвідношення органічних сполук при нерозділених почуттях і стверджують, що скоро зможуть лікувати таке нещасливе кохання.

В Ізраїлі вчені стверджують, що скоро зможуть лікувати від кохання без взаємності. На думку ізраїльських дослідників, у закоханих людей обох статей одночасно і у великій кількості виділяються поліпептидні хімічні сполуки, що діють як наркотики, і андрогени, що регулюють процеси збудження. А при нерозділених почуття кількість ендорфінів набагато більша, ніж тестостерону.

Причому перевага може досягати кілька сотень одиниць. Це свідчить на користь того, що заняття сексом не є пріоритетним чинником, що визначає справжнє кохання. Головним компонентом стану закоханості є нейрохімічні речовини, які регулюють розумові процеси.

Вчені стверджують, дане відкриття в майбутньому допоможе створити ліки від нерозділеного кохання.

Ну, а для тим, кому вже відповіли взаємністю, варто звернути увагу на дослідження американських вчених. Вони з'ясували, що передбачити долю романтичних відносин можна за допомогою аналізу лексикону одного з партнерів. Тепер дослідники можуть вирахувати, чи буде любов "вічною", за допомогою тесту на словесні асоціації.

І, насамкінець, варто звернути увагу на дослідження команди британських психологів. Вони з'ясували, чим кохання відрізняється від закоханості. У цьому їм допомогли унікальні, на їхню думку, спостереження.

Ґрунтуючись на результатах досліджень і спостережень, психологи заявляють, що кохання є перманентним почуттям, яке підкріплюється почуттям прихильності й відповідальності. Фахівці підкреслюють, що закоханість виникає різко і супроводжується нестерпним сексуальним бажанням. Закоханість швидко зникає. Тому, якщо у вас лише закоханість, не треба сумувати і чекати ліків, а слід звернути увагу на іншу людину.

Читайте також:

Хлопець через ревнощі відрубав собі пеніс і викинув його в криницю

Вчені: у красивих дівчат мало шансів на шлюб

Закохавшись, людина неминуче втрачає близьких друзів

Топ-10 "любовних трикутників" XX століття

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3916
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація