Вчені: у красивих дівчат мало шансів на шлюб

Вчені: у красивих дівчат мало шансів на шлюб

Ілюстрація / Фото: liveinternet.ru

Чоловікам струнка фігура та вродливе обличчя потрібні лише для насолоди, а на роль дружин вони обирають дещо інших жінок, - стверджують вчені.

Стрункі та вродливі дівчата можуть сподіватися лише на роль коханки, - такий висновок зробили американські вчені.

Вчені з Каліфорнійського університету стверджують, що чоловіки при виборі своєї майбутньої дружини більше увагу звертають не на риси обличчя, а на статуру. Споконвіку йде поділ представниць прекрасної статі на дві категорії: дружин і куртизанок. Причина подібного розмежування корениться зовсім не в страху перед гарними жінками, як вважають деякі психологи. Призначення дружини, перш за все, полягає у відтворенні потомства, звідси переваги більш крупних жінок перед худенькими.

Щоб підтвердити чоловічі пріоритети, були проведені експерименти за участю 375 студентів. Досвід нагадував впізнання злочинців за склом. Добровольцям були показані кілька жінок, спочатку тільки тіла, а потім і всі інші частини. 25% чоловіків, які шукали партнера для довгострокових стосунків, зробили вибір тільки по контурах фігури (причому – фігури були не мініатюрні), а 51% чоловіків, що шукали тимчасових відносин, захотіли побачити не тільки фігуру, а й обличчя дам.

Причина подібного вибору ґрунтується на тому факті, що для відтворення дітей не потрібні привабливі риси обличчя, але для чуттєвої насолоди краса необхідна, заявив керівник роботи професор Девід Басс.

Таку поведінку чоловіків можна було б назвати жорстокою і несправедливою, але цілком виправданою, стверджують вчені.

Жінки ж, на їхню думку, при виборі партнера-чоловіка орієнтуються на зовсім інші показники. Основною характеристикою, на яку звертається увага, є стійке матеріальне становище. Але і чоловік, і жінка в даному випадку залежать від інстинкту самозбереження, точніше збереження потомства.

Читайте також:

У Саудівській Аравії чоловік не впізнав дружину в морзі - він ніколи не бачив її обличчя

Сенсація від учених: з віком чоловіки завзятіші до сексу

Оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Повʼязані теми:

Наступна публікація