Створено вакцину проти алкоголізму, яка викликає передчасне похмілля

Вчені створили вакцину, яка викликає передчасне похмілля, тобто людина відчуває усі симптоми тяжкого похмілля навіть після мінімального вживання алкоголю.

Дослідники з Чилі працюють над вакциною, яка допоможе алкоголікам зав'язати з поганою звичкою. Завдяки препарату відчуття "важке похмілля" виникає вже після кількох келихів пива.

Вакцина, що розробляється вченими, нейтралізує альдегіддегідрогенази - ферменти, що беруть участь у виведенні алкоголю з крові. Цей фермент розщеплює альдегіди - токсичні речовини, які утворюються в процесі метаболізму алкоголю.

Дослідники відзначають, що близько 20% населення Азії відчувають дефіцит альдегіддегідрогеназа в організмі, і тому страждають від непереносимості алкоголю.

Людині, яка пройшла вакцинацію, вчені ґарантують навіть після прийняття невеликої дози алкоголю нудоту, головний біль, посилене серцебиття і підвищене потовиділення.

Зазначимо, поки що вакцина пройшла тестування на щурах, до клінічних випробувань препарату на людях вчені сподіваються приступити в 2012 році.

Читайте також:

Вчені довели, щоб швидше протверезіти, не можна спати

Синдроматика виходу

У Японії використовують рингтони для лікування похмілля

Створено "синтетичний алкоголь" - без похмілля та шкоди для печінки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: