Створено вакцину проти алкоголізму, яка викликає передчасне похмілля

Створено вакцину проти алкоголізму, яка викликає передчасне похмілля

Алкоголізм вбиватимуть вакциною, наче вірус

Вчені створили вакцину, яка викликає передчасне похмілля, тобто людина відчуває усі симптоми тяжкого похмілля навіть після мінімального вживання алкоголю.

Дослідники з Чилі працюють над вакциною, яка допоможе алкоголікам зав'язати з поганою звичкою. Завдяки препарату відчуття "важке похмілля" виникає вже після кількох келихів пива.

Вакцина, що розробляється вченими, нейтралізує альдегіддегідрогенази - ферменти, що беруть участь у виведенні алкоголю з крові. Цей фермент розщеплює альдегіди - токсичні речовини, які утворюються в процесі метаболізму алкоголю.

Дослідники відзначають, що близько 20% населення Азії відчувають дефіцит альдегіддегідрогеназа в організмі, і тому страждають від непереносимості алкоголю.

Людині, яка пройшла вакцинацію, вчені ґарантують навіть після прийняття невеликої дози алкоголю нудоту, головний біль, посилене серцебиття і підвищене потовиділення.

Зазначимо, поки що вакцина пройшла тестування на щурах, до клінічних випробувань препарату на людях вчені сподіваються приступити в 2012 році.

Читайте також:

Вчені довели, щоб швидше протверезіти, не можна спати

Синдроматика виходу

У Японії використовують рингтони для лікування похмілля

Створено "синтетичний алкоголь" - без похмілля та шкоди для печінки

Повʼязані теми:

Наступна публікація