У Японії використовують рингтони для лікування похмілля

Серед мелодій також є дзвінки, які спонукають домогосподарок більш активно працювати по дому, і сигнали, які сприяють поліпшенню шкіри обличчя.

У Японії поширюється захоплення "терапевтичними рінгтонами" - мелодіями для мобільних телефонів, які нібито допомагають пережити повсякденні неприємності - від хронічного безсоння до важкого похмілля. Серед мелодій також є дзвінки, які спонукають домогосподарок більш активно працювати по дому, і сигнали, які сприяють поліпшенню шкіри обличчя - суміш електронної музики на основі творів Шуберта і звуків лісу, таких як спів птахів і шум струмків.

"Я вважаю, що це має підсвідомо змусити вас думати про умивання, і це добре для шкіри, - заявила журналістам один з користувачів цієї послуги. - Так чи інакше, це змусить вас зайти у ванну".

Довіра до рингтонів в значній мірі ґрунтується на репутації Мацумі Сузукі, керівника Лабораторії рингтонів Японії, підрозділи Акустичною лабораторії Японії.

Представник Index, провайдера контенту для мобільних телефонів, який продає мелодії Сузукі, стверджує, що "число скачувань говорить про те, що в якійсь мірі рингтони працюють".

Мацумі Судзукі також відомий тим, що в 2006 році йому вдалося синтезувати голос жінки, який міг би належати Джоконді. Вчений виміряв параметри обличчя і рук шедевра Леонардо да Вінчі XVI століття, і на їх основі встановив вагу зображеної жінки, а також відтворив ймовірну форму її черепа. 

Читайте також:

Головний нарколог Росії вважає похмілля міфом

Росіяни випивають 150 млн літрів одеколону на рік

Відомий шоумен Шкет помер через передозування алкоголем

Створено "синтетичний алкоголь" - без похмілля та шкоди для печінки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: