Вчені довели, щоб швидше протверезіти, не можна спати

Дата публікації
Перегляди
5047
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вчені довели, щоб швидше протверезіти, не можна спати

Вчені довели, щоб швидше протверезіти, не можна спати

Японські вчені довели, що найкращим способом протверезіти є активна діяльність, а не "проспатися", як вважалося раніше, оскільки уві сні процеси уповільнюються.

Сон після вживання спиртних напоїв значно уповільнює розкладання алкоголю в крові людини і, відповідно, подовжує процес тверезіння. До такого несподіваного відкриття прийшли японські фахівці з Національного Центру боротьбі з алкоголізмом у місті Куріхама (префектура Канагава).

У березні минулого року вчені з Національного Центру розпочали експеримент, в якому брали участь 24 людини. У рамках експерименту чоловіки і жінки вживали певну дозу пива, при цьому частина "піддослідних" після цього лягала спати.

Як показали результати дослідження, у тих людей, які після вживання спиртного відправлявся подрімати, процес розкладання алкоголю в крові проходив у два рази повільніше в порівнянні з тими, хто весь цей час не спав. Це докорінно спростовує переконання більшості людей, що краще спосіб протверезіти - виспатися.

"Дивно, що ніхто раніше не здогадався провести подібний експеримент. У сні всі функції організму виконуються значно повільніше, тому що людина перебуває у стані спокою", - підкреслив глава дослідницької групи професор Мацумото Хіросі.

Відкриття японських учених може змусити жителів країн, які люблять випити, по новому поглянути на проблему приведення до тями людини, яка багато випила, оскільки тепер термін "проспатися", схоже, перестає бути актуальним.

Читайте також:

Синдроматика виходу

В Британії зникають паби через подорожчання пива

Вчені порадили найкращий і найдоступніший засіб від похмілля

У Японії використовують рингтони для лікування похмілля

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5047
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація