Еротичні фантазії виявилися дієвим знеболювальним

Еротичні фантазії виявилися дієвим знеболювальним

Навіть думки про секс іноді діють не гірше анальгіну

Думки про секс мають знеболюючий ефект, впевнені нейрофізіологи. Але захоплюватися ними не варто.

Під час нейрофізіологічних досліджень науковці виявили незвичайний спосіб позбавлення від болю різного походження - фантазії на сексуальну тему.

У ході експерименту учасникам було запропоновано протягом тривалого часу тримати руки в крижаній воді, що викликало болючі відчуття. Одній з груп піддослідних дозволили думати на вільну тему, а учасники іншої уявляли різні сексуальні сцени і згадували свої еротичні фантазії.

У підсумку, результат другої групи виявився в 2-4 рази вищий: якщо в першій учасники змогли не виймати руки з води 1-2 хвилину, то в другій протрималися більше 4 хвилин.

У результаті вчені дійшли висновку: еротичні фантазії мають знеболюючий ефект. Утім, порадили науковці, цим не варто захоплюватися, оскільки біль є сигналом організму для того, щоб усунути подразник.

До речі, викладачі психології в університеті Техасу Сінді Местон і Девід Басс, автори книги "Чому жінки займаються сексом", впевнені, що часто представниць прекрасної статі "тягне" на інтим саме через бажання позбутися головного болю.

Читайте також:

Вчені розгадали таємницю жіночого оргазму

Запах жіночих сліз відбиває у чоловіків сексуальне бажання

Створено презервативи, які підтримують ерекцію

Чоловік перетворився на гея після прийому таблеток

Повʼязані теми:

Наступна публікація