У Росії почали продавати секс-ляльки для тварин

В Красноярську у зоомагазині виставили на продаж гумових партнерів для кішок та собак. Вони покликані "зінмати з тварин сексуальну напругу".

В одному із зоомагазинів у місті Красноярськ в Росії з'явилися гумові партнери для тварин. Для свого вихованця можна підібрати симпатичну кішечку чи собачку, яка стоїть в зручній для парування позі.

Як йдеться в описі іграшки, вона створена з урахуванням анатомії тварин і "підходить як досвідченим, так і недосвідченим котам і псам".

"Ми розробили секс-іграшку для тварин, яка зможе відвернути вашого улюбленця і зняти його сексуальну напругу. Вона створена з урахуванням анатомії тварин і підходить як досвідченим, так і недосвідченим котам і псам. Іграшка стоїть в природній позі за допомогою міцного каркаса, має два конусоподібних поглиблення", - зазначено у повідомленні компанії-виробника.

За словами виробників, такі секс-вироби для тварин можна купити тільки в Красноярську і Новосибірську. Більше в Росії ця продукція поки ніде не представлена. Коштує штучна самка 1700 рублів (трохи менше 500 гривень).

Читайте також:

Челябінська фабрика іграшок випускає плюшеві пеніси та цицьки

У Китаї кішка народила цуценя

Китайський собака навчився ходити як людина

У Нью-Йорку одружилися два коти-геї (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація