У Китаї кішка народила цуценя

У Китаї кішка народила цуценя

Новонароджена кішка-песик / Фото: metro.co.uk

Власник кицьки стверджує, що вона в добрих відносинах з його песиком, і цілком можливо, що у них з’явилося спільне потомство.

У Яншань, що в східній китайській провінції Цзянсу, кішка народила цуценя.

Власник кішки Чжоу Юн знав, що кішка була вагітна, і на початку квітня народила двох кошенят. Коли Чжан Юн пішов, щоб перевірити кошенят після родів, то виявив, що одне з кошенят померло. "Потім я помітив, що інше кошеня дуже дивно виглядає, як собака", - пояснив Чжоу Юн.

Чжоу Юн тримає в будинку кішку та собаку в якості домашніх тварин. Він відзначив, що кішка і собака в дуже добрих відносинах - навіть їдять і сплять разом. "Цілком можливо, що кошеня є змішаним потомком", - сказав Чжоу Юн.

Президент місцевої клініки для тварин Лай Ксяюн прийшла в будинок і перевірила кішку-цуценя. Вона сказала, що це неможливо, що кішка може народити собаку.

"Цілком можливо, що кішка народила двох кошенят рано-вранці, і одне померло. Тоді кішка вийшла надвір і випадково знайшла виводок новонароджених цуценят і взяла одне додому", - стверджує Лай Ксюян.

За її словами, кішки і собаки - це два різних види тварин, і неможливо, щоб вони мали спільних нащадків.

Нагадаємо, нещодавно на одній з ферм китайської провінції Шеньсі вівця нібито народила цуценя. За словами власника тварин, він знайшов "цуценя" у полі одразу після його народження.

Читайте також:

У Польщі самка німецького дога народила 17 цуценят (відео)

Китайська вівця народила цуценя

У Грузії народилося теля з двома головами, 4 очима і 3 вухами

Повʼязані теми:

Наступна публікація