У Польщі самка німецького дога народила 17 цуценят (відео)

У Польщі самка німецького дога народила 17 цуценят (відео)

Хані народила 17 цуценят / Фото: yahoo.news

Чотирирічна Хані народила 17 цуценят - вісім псів і дев'ять сучок.

У минулий понеділок у чотирирічної собаки породи німецький дог Хані народилися 17 цуценят - вісім псів і дев'ять сучок. Для того щоб позбавити Ханю від довгих родових мук, ветеринари зробили їй кесарів розтин.

Зараз цуценята ще маленькі, але безсумнівно виростуть у зграю величезних собак, адже, порода німецький дог одна з найбільших.

Господиня собаки доглядає за цуценятами замість матері, адже вона ще дуже слабка після пологів. Жінці навіть довелося на деякий час залишити роботу.

Господиня собаки Габріела Кубальска розповідає, що роботи по догляду за цуценятами дуже багато. Нагодувати 17 малюків з пляшечки займає 1,5 години.

Їх також потрібно привчати смоктати молоко матері, це важливо в перші дні. До цього додайте постійне прибирання. Також потрібно годувати й вигулювати і мати цуценят.

Власниця польської рекордсменки планує продати щенят, проте одне цуценя залишить для подальшого розмноження.

Німецький дог використовувався як бойовий, сторожевий, і декоративний пес. У віці півтора років цуценята зростуть до 1 метра, і будуть важити до 60 кілограм. А поки, вони дуже маленькі і милі.

17 цуценят - це рекорд для Польщі. Однак у Книзі рекордів Гіннеса чемпіонкою числиться собачка Тіа. У 2004-му неаполітанський мастіфф народила 24 цуценя.

Читайте також:

Патріарху Кирилу подарували цуценя

Китайський бізнесмен купив собі песика за 1,6 мільйона доларів

Путіну подарували цуценя болгарської породи

Повʼязані теми:

Наступна публікація