Китайський бізнесмен купив собі песика за 1,6 мільйона доларів

Дата публікації
Перегляди
4580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китайський бізнесмен купив собі песика за 1,6 мільйона доларів

Дорогий песик / Фото: The Telegraph

Володарем цуценяти за 1,6 мільйона доларів став "мультимільйонер, що займається вугільною промисловістю на півночі Китаю". Кажуть, собака цієї породи була у Будди.

Рудий тибетський мастіф став найдорожчою в світі собакою: однорічне щеня було продане за 1,6 млн китайському бізнесмену.

Незважаючи на те, що ім'я покупця невідоме, начальник розплідника "Tibetan Mastiff Garden" Лі Лян розповів, що володарем собаки став "мультимільйонер, що займається вугільною промисловістю на півночі Китаю".

"Цей песик - чудова собака. У нього відмінна генетика ... коли я починав свій бізнес 10 років тому, я не міг припустити, що коли-небудь продам цуценя за таку ціну", - сказав Лян.

Тибетські мастіфи часто розглядаються як прабатьки всіх великих собак. Достовірно відомо, що такі собаки існували в Ассирії в VII столітті до н.е. і використовувалися в якості мисливських, охоронних і бійцівських. Згідно з східними легендами, собака цієї породи була у Будди.

В даний час тибетські мастіфи стали символом багатства і престижу для китайської еліти. Ціни на них варіюються від кілька тисяч юанів до декількох мільйонів.

"Ця ціна виправдана", - вважає Лян. "Ми витратили величезні гроші на те, щоб виростити це цуценя", - додав він. Лян впевнений, що підприємець, який купив найдорожчу в світі собаку, повністю "окупить угоду" вже після продажу другого потомства рудого.

Колишнім рекордсменом за вартістю був також тибетський мастіф, проданий у 2009 році за 582,000 доларів китайському нуворишеві.

Читайте також:

Forbes склав рейтинг найдорожчих покупок олігархів у 2010 році

Forbes назвав книги, які допоможуть розбагатіти

Світові мільйонери розбагатіли до 111 трильйонів 500 мільярдів доларів

ТОП-5 найдорожчих шкідливих звичок українців

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація