95-річний хвалько подарував свій член Музею пенісів

95-річний хвалько подарував свій член Музею пенісів

Музей пенісів / Фото: punjapit.wordpress.com

95-річний Палл Арасон подарував свій член Музею пенісів. Його близькі кажуть, що чоловік все життя любив хвалитися та робити щось епатажне.

Фалологічний музей (Музей пенісів) в ісландському рибальському селищі Хусавік через 15 років з моменту свого відкриття поповнився зразком людського органа. Подарував музею його 95-річний Палл Арасон, який, за свідченнями близьких, завжди любив епатаж.

За словами директора музею Сігурдура Хьартарсона, декілька чоловіків уже заповідали музею свої пеніси, але статевий орган Арасона надійшов першим. "Я чекав такого чолов'ягу 15 років", - повідомив директор. Він зауважив, що подарунок музею - цілком у характері Арасона: "Він любив привертати до себе увагу. Веселий був чоловік, любив похвалитися, зробити що-небудь епатажне".

Фалологічний музей за літо відвідують тисячі туристів. Там виставлений, наприклад, пеніс кашалота (довжина - майже 170 см), фалоси китів, моржів, ведмедів та інших тварин, абажури з мошонки бика.

Хьяртарсон каже, що захопився фалологією в юності, коли йому подарували пастушачий батіг із бичачого пеніса.

Музей комплектується в основному за рахунок подарунків, імена жертводавців вказані на сайті у списку почесних членів. Арасон, за словами Хьяртарсона, працював в індустрії туризму і помер у січні. Пеніс вилучили після смерті, під наглядом лікаря.

На питання про величину подарунку Хьяртарсон відповідати відмовився: "Приїжджайте, побачите на власні очі".

Читайте також:

Новим Інтернет-хітом стала карта пенісів: українці випередили росіян

Розмір пеніса залежить від соціального середовища - доведено на качках

Учені: сільські пеніси довші від міських

Повʼязані теми:

Наступна публікація