Учені: сільські пеніси довші від міських

Учені: сільські пеніси довші від міських

Ілюстрація / Фото: liveinternet.ru

У 19 років середня довжина пеніса у городян склала 9,3 см, а у селян - 9,7 см. Причину такого феномену вчені поки не знають.

Можливо, сільські парубки не мають таких вишуканих манер, як їхні однолітки в місті, зате, як стверджують вчені з Болгарії та США, у них довші пеніси.

Метою роботи, яку провели фахівці, було визначення початку періоду статевого дозрівання у чоловіків. Для цього були вибрані 6200 здорових представників чоловічої статі у віці від 0 до 19 років, що проживають на території Болгарії.

Хлопчиків поділили на 20 вікових груп по 310 осіб у кожній, після чого дослідники зробили вимірювання їхньго росту, ваги і розмірів статевих органів.

Результати дослідження показали, що період статевого розвитку у болгарських дітей починається в 11 років, а період активного росту первинних статевих ознак - в 12-16 років.

Крім цього, вчені вперше виявили взаємозв'язок між розміром геніталій і територією проживання. До моменту досягнення статевої зрілості (19 років) середня довжина пеніса у городян склала 9,3 см, а у селян - 9,7 см. Причини такої "аномалії", на жаль, поки не виявлені.

Нагадаємо, нещодавно іспанські вчені з'ясували, що габарити, а також пропорції репродуктивних органів визначаються рівнем вмісту в крові особливих білків. Зокрема, ключову роль у процесі формування пеніса відіграє білок під назвою р53.

Читайте також:

Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

Розмір пеніса залежить від соціального середовища - доведено на качках 

Хлопець через ревнощі відрубав собі пеніс і викинув його в криницю

Повʼязані теми:

Наступна публікація