Новим Інтернет-хітом стала карта пенісів: українці випередили росіян

Дослідники порівняли середню довжину пенісів чоловіків з різних країн світу. Лідирують конголезці з 17,93 см, українці в середній групі з 13,97 см.

Карта пенісів
Карта пенісів
Сенсацією в Інтернеті стала опублікована карта середньої довжини пенісів чоловіків з різних країн світу. Українці за цим показником випередили росіян (13,97 см проти 13,21 см), але програли білорусам (14,63 см).

Перше ж місце за результатами дослідження Австралійського національного агентства здоров'я і добробуту посіли мешканці Демократичної республіки Конго – із середньою довжиною статевого члена у 17,93 см. На другому місті – еквадорці (17,7 см), на третьому – мешканці Гани (17,3). Замикають п'ятірку чоловіки Колумбії та Венесуели, де середня довжина пенісів становить 17 см.

Серед мешканців Європи лідирують угорські чоловіки (16,1 см). Непогано облаштувалися і французи – 16,01, а от німці можуть "похвалитися" лише 14,48 см.

Середній розмір пенісів українських чоловіків, за даними науковців, становить 13,97 см (стільки ж – у мешканців Британії). І хоча українці трохи випередили своїх північних сусідів (у Росії середній показник - 13,21 см), але вони значно "програли" білорусам, у яких середня довжина статевого органу становить 14,63 см.

Найменші ж пеніси – у мешканців Азії. Рекорд у групі аутсайдерів належить жителям Південної Кореї і КНДР, чоловікам цих країн доводиться задовольнятися членами завдовжки в середньому 9,66 см. Також нічим пишатися у цьому сенсі жителям Камбоджі (10,04 см), індійцям (10,24 см), японцям ( 10,92 см), філіппінцям (10,85 см), жителям Шрі-Ланки (10,89 см) і Таїланду (10,16 см).

Дані були отримані дослідниками в результаті опитувань і вимірювань (щоправда, як ці вимірювання проводилися, не уточнюється). Інформацію зібрали у зведену таблицю (можна ознайомитися тут) і для наочності розмістили на карті, де діапазони довжини пенісів проілюстровані різними кольорами.

Тим часом була складена інша карта, на якій дослідники спробували зіставити розмір члена з рівнем IQ (коефіцієнта розумового розвитку).

Як випливає з порівняльних результатів, принаймні у випадку з Китаєм і африканськими країнами помітна обернено пропорційна залежність: власники маленьких членів мають високий рівень розумового розвитку, а ті, у кого великі пеніси, - низький.

Українці за рівнем IQ теж вийшли на непогані позиції, потрапивши в другу групу мешканців планети з рівнем інтелекту від 88 до 97. Найвищий середній рівень IQ у китайців, американців, австралійців та майже усіх мешканців Західної Європи (окрім Ірландії та Португалії) - від 97 до 108.

Читайте також:

Виявлено справжні причини, з яких жінки займаються сексом

Розмір пеніса залежить від соціального середовища - доведено на качках

Суд заборонив чоловікові займатися сексом через низький IQ

Для невірних чоловіків з'явилися "пояса цнотливості"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: