Суд заборонив чоловікові займатися сексом через низький IQ

Суд визнав 41-річного британця розумово відсталим і заборонив йому займатися сексом, оскільки той не усвідомлює, що робить.

Верховний суд Великобританії прийняв безпрецедентне рішення, заборонивши 41-річному чоловікові на ім'я Алан вступати в статеві стосунки.

У повідомленні наголошується, що чоловік страждав на розумову відсталість (рівень його IQ становив всього 48 пунктів) і жив разом зі своїм партнером, з яким не погоджувався розлучатися. Проте суд визначив, що оскільки рівень його IQ набагато нижчий за середній, то він не усвідомлює того, що робить.

У рішенні суду підкреслюється, що вирок не зазіхає на свободу особистості. Заборона на секс продиктована лише турботою про здоров'я Аллана, який "не усвідомлює всіх ризиків, яким він піддає себе", і в даних обставинах є "відстоюванням інтересів".

Для нагляду за виконанням постанови суду призначений спеціальний інспектор, який буде періодично відвідувати інтернат для інвалідів, в якому проживає Алан.

Нагадаємо, житель Німеччини звернувся в поліцію з проханням захистити його від дружини, яка схиблена на сексі. Чоловік попросив поліцейських дозволити йому залишитися переночувати у відділку.

Читайте також:

"Застукана" дружиною під час сексу коханка відгризла чоловікові член

Чоловік попросив поліцію захистити його від схибленої на сексі дружини

Вчені довели, що чоловіки б'ють дружин лише через кохання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: