Суд заборонив чоловікові займатися сексом через низький IQ

Суд заборонив чоловікові займатися сексом через низький IQ

Ілюстрація

Суд визнав 41-річного британця розумово відсталим і заборонив йому займатися сексом, оскільки той не усвідомлює, що робить.

Верховний суд Великобританії прийняв безпрецедентне рішення, заборонивши 41-річному чоловікові на ім'я Алан вступати в статеві стосунки.

У повідомленні наголошується, що чоловік страждав на розумову відсталість (рівень його IQ становив всього 48 пунктів) і жив разом зі своїм партнером, з яким не погоджувався розлучатися. Проте суд визначив, що оскільки рівень його IQ набагато нижчий за середній, то він не усвідомлює того, що робить.

У рішенні суду підкреслюється, що вирок не зазіхає на свободу особистості. Заборона на секс продиктована лише турботою про здоров'я Аллана, який "не усвідомлює всіх ризиків, яким він піддає себе", і в даних обставинах є "відстоюванням інтересів".

Для нагляду за виконанням постанови суду призначений спеціальний інспектор, який буде періодично відвідувати інтернат для інвалідів, в якому проживає Алан.

Нагадаємо, житель Німеччини звернувся в поліцію з проханням захистити його від дружини, яка схиблена на сексі. Чоловік попросив поліцейських дозволити йому залишитися переночувати у відділку.

Читайте також:

"Застукана" дружиною під час сексу коханка відгризла чоловікові член

Чоловік попросив поліцію захистити його від схибленої на сексі дружини

Вчені довели, що чоловіки б'ють дружин лише через кохання

Повʼязані теми:

Наступна публікація