Мадонна забороняє родичам прийомної доньки бачитись із нею

Бабуся і дядько Мерсі, прийомної доньки Мадонни, хочуть побачити дитину, але кажуть, що співачка не дозволяє їм цього зробити.

Родичі прийомної дочки Мадонни звинувачують співачку в тому, що вона не дає їм бачитися з дитиною і погрожують подати на неї до суду.

Мадонна удочерила маленьку Мерсі з Малаві в червні 2009 року. Бабуся і дядько дівчинки стверджують, що, незважаючи на усну обіцянку безперешкодних зустрічей, вони не бачили дівчинку вже півтора року притому, що Мадонна двічі приїжджала з нею в Малаві.

Мати дівчинки померла майже відразу після пологів і родичі, які не мають коштів на її утримання, віддали Мерсі в притулок.

Зараз вони звернулися за допомогою в головну організацію з захисту прав людини в Малаві - CILIC. Юристи вже готують позов до знаменитої американської співачки, проте вони сумніваються, що справа буде мати успіх, оскільки між співачкою та родичами дівчинки був тільки усний договір.

"Ми знаємо, що Мадонна дала багато грошей сирітському будинку, і нас переконали віддати їй нашу дитину. Але вона не може любити Мерсі сильніше за мене", - розповідає бабуся дівчинки.

Читайте також:

Мадонна відкрила фітнес-центр "Hard Candy"

Мадонна та Лурдес обрали модель для своєї колекції

Мадонна зніметься в кіно із донькою Лурдес

Повʼязані теми:

Наступна публікація