Степан за Віктора

Степан за Віктора

Роман Чайка

Тарифи і ціни ростуть для усіх, для кого Бандера герой і не герой, соціальна несправедливість стосується поголовно усіх баранів нашого феодального стада.

Стратеги "нової країни" сплять допоки спокійно. Масовий "розвод лохів" йде по-плану і навіть з випередженням графіку. Головне – з кращим, за очікуваний, результатом. Міна уповільненої дії, як то раптове прозріння Ющенка в останні години свого президентства і видача Героя України Степану Бандері, а попередньо ще й Головнокомандувачу УПА Шухевичу, давно перейшла у руки нового президента і його патріотичного оточення.

Невідомо кому саме в Адміністрації стрельнула ідея використати цю "міну" за схемою, як відволікаючі вибухи в Макіївці, які послужили ширмою для стрімкого повернення Януковича із Японії, де той відбував беззмістовний і провальний візит і відверто нудьгував після зустрічі із гейшами. Як вчасно бабахнуло!

Ліквідація цих посмертних нагород Героїв України використовується як старе яблуко розбрату і вкинуто його, як технологію, саме у час так званих соціальних реформ. Реформи, якщо їх не проводить черговий Піночет, завжди мають опиратися на підтримку хоча б якихось соціальних груп населення. Реформа освіти вивела студентів на вулиці і викликала обурення викладачів. Десяток гнилих служок Табачника – ректорів університетів, вважати соціальною базою такої реформи просто смішно. Пенсійна реформа викликала обурення пенсіонерів і масові звільнення офіцерів армії, міліції та інших силових підрозділів, аби встигнути оформити стару пенсію ще до початку такого ново пенсійного "покращення життя". Напевно крім чиновників пенсійного фонду соціальної бази у цієї реформи також не буде. Реформування ЖКГ вже видно у нових платіжках. Усі тарифи вгору, а якість послуг без змін. Як працює податкова реформа не важко дізнатися у невеселих від Нового року бухгалтерів та підприємців. Про супер-суддівську реформу Портнова-Ківалова говорити вже й сили немає. Грошей на ці реформовані суди у людей також вже немає. Тотальний провал усіх реформ, який вже не можливо приховати.

І ось саме тут, і саме у потрібний момент під рукою опинилися заміновані руками Ющенка Герої України. Якраз найвищий час для пояса шахіда, яким оперезана українська історія, бо цілий рік валити все на "кляту Юльку" ще було можна. А що далі?

Ага – герої вперед! Це ще краще, ніж ролики про три сорти народу, це ефективніше за мову і НАТО разом узяті – це точка біфуркації між українськими громадянами різних національностей і радянськими громадянами України без ознак національної самоідентифікації. Це база усіх майбутніх виборів: парламентських та президентських. Або бандерівці, або ми, біло-блакитні радянсько-слов'янські богатирі "русского міра".

На дезінформацію по "криміналізації" повстанського руху півстоліття працювали гебісти, ціла система. Всадили мільярди доларів на дезінформацію та пропаганду, аби перемолоти залишки свідомості декільком поколінням. Це була окрема професія по дискредитації національних рухів в усіх колишніх республіках. Радянський народ може й не створили, а от скалічених радянських гуманоїдів наплодили мільйони. І цього завжди було достатньо для внутрішнього конфлікту в українському суспільстві, яке ніхто і не пробував зорганізувати у політичну націю. Треба бути тупим і лінивим технологом сьогодні, щоб не скористатися таким підготованим грунтом.

Тепер вкотре брат піде на брата, чи правильніше - баран на барана. Бо лише стан баранячої свідомості не дає можливості зрозуміти, що тарифи і ціни ростуть для усіх, для кого Бандера герой і не герой, що корупціонери з уряду обдирають усіх, незалежно від ідеологічних переконань, соціальна несправедливість стосується поголовно усіх баранів нашого феодального стада. Лох, тому і лох, що дозволяє себе обманути. Дозволяє, бо не має мізків проаналізувати старі схеми "розводів". А методи політичних "кидал" з часів ще живої мумії Лєніна не змінилися. Купка більшовиків ніколи б не захопила владу і не втримала б її на шостій частині суші, якби не вміла стравити у громадянській війні і вічній класовій боротьбі мільйони заляканих темних людей.

Одна за одною тріщать і падають диктатури. Від Тунісу через Єгипет і далі пішов ефект доміно. Гарант територіальної цілісності Межигір'я та Президент України впевнено пояснив причини африканських революцій та мусульманських інтифад: "Ми бачили, що сталося в Тунісі. Підвищилися ціни на продовольство, піднявся народ Тунісу проти влади, почалися дії, які зірвали там стабільність." І якщо наш гігант думки та "отєц русской демократії" та вкраїнської стабільності і дійсно щиро вважає, що рушієм революції стали ціни на харчі, то його добробут і спокій будуть недовгими за високим парканом приватизованої резиденції. Азарівська стабільність цін довела лише київську гречку до 30 гривень і скоро урівняє її з чорною ікрою.

Можливо головному Секретарю Льовочкіну не хочеться розповідати своєму президенту страхітливі історії про те, що у Тунісі стабільність була виключно для сім'ї Бен Алі та владної хунти. Нема кому подати аналітичну довідку про рівень корупції, бідності, політичних та громадянських свобод, про цензуру та політичні переслідування, проспіввідношення пацанів на хороших машинах із своїми межигірськими палацами до мільйонів громадян за межею бідності. А головне - порівняти єгипетсько-туніську статистику із середньоукраїнськими реаліями. Поглянути свіжим оком Батька нації на стан прав і свобод усіх прихильників та критиків Бандери, на їх добробут та їх "оптимістичний" погляд на свою подальшу "стабільність". Зрештою, дізнатися у своїх палких виборців, чому ж у них життя не так "покращується вже сьогодні", як у Бен Алі вчора.

Ставка на історично-ідеологічний розкол, як успішну технологію, для виборів і відволікання уваги від провалених реформ можливо і спрацювала б за обставин реальної економічної стабільності. Але реальною ця стабільність останніх 20 років була лише для одного відсотка мешканців Печерських пагорбів та Конча-Заспи. Для решти громадян прірва між стабільністю і реальністю з кожним днем і з кожною реформою стрімко поглиблюється і настане момент, коли Степан Бандера вже просто не зможе захистити Гаранта "нової країни" і тих його талановитих людей, які "мали Україну".

_______________________________________________________________________________

Роман Чайка
Читайте також:

У пошуках блазня

І сам Янукович, і сам Азаров можуть розвеселити будь-кого від Давосу і до Луганська, але хто ж буде висміювати самодурство "команди потішних професіоналів"?

Повʼязані теми:

Наступна публікація