Ющенко комфортно облаштувався в інституті імені себе

Новостворений "Інститут президента Віктора Ющенка "Стратегічні ініціативи" розташувався на Подолі. Всередині приміщення виставлені книги однойменного авторства.

В Інтернеті з'явилися фотографії з нового робочого місця екс-президента Віктора Ющенка.

На знімках з форуму "Української правди" видно, що новостворений "Інститут президента Віктора Ющенка "Стратегічні ініціативи" розташувався на Подолі у будівлі на вулиці Спаській, 37. У цьому ж будинку розмістилися центральні партійні структури "Нашої України".

На стендах всередині приміщення виставлені книги однойменного авторства. На стінах висять фотографії з Помаранчевої революції.

На одному з фото Віктор Ющенко готується до засідання. Біля нього прес-секретар Ірина Ванникова, яка завжди супроводжує екс-президента. Присутній в інституті і колишній гендиректор "Укрспецекспорту" Сергій Бондарчук.

У жовтні 2010 року Міністерство юстиції офіційно зареєструвало інститут Ющенка. Одним із його завдань є створення майданчика, на якому інтелектуали проводили б дискусії із різних проблем. Серед завдань - розвиток громадянського суспільства, оцінка тенденцій в українській політиці, збереження культурних цінностей, контроль влади, промоція європейського вектора тощо.

"Наше становлення, зовнішня політика або гуманітарна політика, безпека, мовна та історична політика - про ці проблеми інтелектуали нації мають відкрито дебатувати, апелювати до суспільства з тих чи інших питань. Думаю, ці теми цікаві для українського суспільства. І тому такий проект я хочу реалізувати", - сказав Ющенко.

Читайте також:

Ющенко погодився обійняти і простити Тимошенко

Ющенко під ГПУ розкричався на чоловіка, який назвав його паскудою

Віктор Ющенко пише мемуари

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: