У Мадонни хочуть відібрати доньку

Батько маленької Мерсі, яку удочерила Мадонна, хоче повернути доньку назад. Він почав добре заробляти і зможе забезпечити свою дитину.

У Мадонни хочуть відібрати прийомну доньку - 5-річну Мерсі Джеймс з Малаві, яку вона з великими труднощами удочерила майже рік тому.

Щоб удочерити дівчинку з бідної африканської країни Малаві, Мадонні довелося пройти через судовий процес. Не минуло й року, як у співачки виникла нова проблема: на Мерсі Джеймс претендує її батько.

Колись він, як і більшість мешканців його села, був такий бідний, що не міг прогодувати доньку і віддав її до притулку. Нещодавно ж він перебрався в ПАР, де працює охоронцем.

"Я збираюся найняти адвоката і відсудити дочку. Тепер я можу про неї подбати!" - Сказав він.

Мадонна виховує трьох дітей - дочку Лурдес, сина Рокко, народженого від Гая Річі, і усиновленого Девіда - хлопчик теж родом з Малаві. З удочерінням Мерсі у співачки були складнощі. Суд спочатку відмовив у прийнятті дівчинки в сім'ю співачки, тому що за чинним законодавством в Малаві усиновляти дітей можуть тільки громадяни країни, які проживають там від 18 до 24 місяців.

Співачку це не зупинило. Вона подала апеляцію і отримала дозвіл на удочеріння. Варто відзначити, що напередодні повторного розгляду справи про усиновлення Мадонна перевела на рахунки африканської держави 20 мільйонів доларів. У пресі відразу ж з'явилися висловлювання з приводу того, що це було схоже на хабар. Гроші були направлені в спеціальний фонд, який дбає про малавійських сиріт, хворих на СНІД.

Читайте також:

Мадонна зніметься в кіно із донькою Лурдес

Мадонна переїде жити до Лондона

Мадонна заборонила Ісус Лусу пити і дивитися на дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: