Прем’єра "Голосу країни" на "1+1" відбудеться 22 травня

Прем’єра "Голосу країни" на "1+1" відбудеться 22 травня

Дивіться "Голос країни" з 15 травня

Телеканал "1+1" розпочав зйомки професійного вокального шоу "Голос країни".

Із 5 000 учасників всеукраїнського кастингу обрано 150, які тепер виступатимуть перед зірковими тренерами та змагатимуться за місце у команді "Голосу країни". До наступного етапу пройде лише 56 чоловік.

150 вокалістів, яких музичний продюсер проекту Костянтин Меладзе обрав із усіх учасників кастингу, беруть участь у "сліпих" прослуховуваннях – тренери слухають їх сидячи спинами до сцени, та обертаються лише якщо вокал їх справді вражає. Таким чином, досягається основна мета шоу "Голос країни" - учасників оцінюють лише за якість вокальних даних, а не за зовнішність чи артистизм.

- Це дуже важливий етап, - пояснює продюсер проекту "Голос країни" Ірина Іонова. – Саме на цьому етапі кожен із 4 зіркових тренерів набирає собі команду із 14 співаків, які будуть змагатись за перемогу у прямих ефірах. Хочу звернути увагу на те, що в проекті немає журі, а є тренери, наставники. На етапі "сліпих" прослуховувань вони сидять до учасників спиною і слухають лише голос претендента, який співає на сцені під акомпанемент джаз-бенду. Якщо вокальні здібності учасника подобаються комусь із тренерів, вони повертаються до нього обличчям. Це означає готовність тренера взяти цього вокаліста до себе у команду.

Надалі команди змагатимуться за перемогу у шоу разом із тренерами, тому до кожного вокаліста у "Голосі країни" ставляться як до колеги і партнера. Їх не будуть змінювати, не змушуватимуть співати у не звичному жанрі – лише розвиватимуть талант, який у людини уже є. Зіркові тренери – Діана Арбеніна, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов та Стас П'єха.

- В нас підібралась дуже класна команда, - каже Олександр Пономарьов. – Всі тренери, як на мене, дуже цікаві особистості, а від цього змагання наших учасників теж стають тільки цікавішими.

- Я зіткнулась з тим, що цей проект накладає велику відповідальність, - ділиться Діана Арбеніна, яку команда "Голосу країни" охрестила "совістю проекта". – На проекті немає слабких вокалістів, тому нам часто доводиться говорити "ні" людям, які мають гарний голос, але не мають, що сказати слухачеві. Якщо у людини немає "своєї ноти", їй нема що робити на сцені. Я шукаю тих людей, для котрих їх голос – це їх інструмент, яким є що сказати. Це для мене найголовніший критерій.

Головний приз проекту "Голос країни" - унікальний шанс для вокаліста вийти на світовий рівень та розпочати професійну музичну кар’єру - контракт на запис та випуск альбому в найбільшій рекординговій компанії світу Universal Music Group.

Ведучий проекту – Андрій Доманський. На цьому етапі зйомок він зустрічає учасників після виступу та спілкується з їх родиною за лаштунками.

- На сцену "Голосу країни" виходили навіть відомі у нашій країні вокалісти, - відкриває секрети зйомок Андрій. – І, скажу вам, не завжди наші тренери повертались до них обличчям. Через це навіть були інциденти, але все це ви незабаром побачите в нашому шоу.

Наступні етапи "Голосу країни" – змагання вокалістів у прямому ефірі, де найкращих обиратимуть глядачі – стартує в ефірі "1+1" вже 22 травня. Паралельно із телевізійними ефірами до "Голосу країни" приєднається унікальне Інтернет-шоу: на першому етапі – це будуть спеціальні випуски новин про те, що відбувається на зйомках шоу та з його учасниками, на етапі прямих ефірів – репортажі доповняться он-лайн трансляцією із-за лаштунків. У інтернет-шоу також буде ведучий.

Читайте також:

"Пекельна Кухня" з’явилася в Інтернет просторі

18 квітня на каналі "2+2" відбудеться прем’єра програми "Час пік"

Прем’єра "Пекельної кухні" пройшла з часткою 22,1%https://tsn.ua/search/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%8C%D0%BE%D0%B2

Повʼязані теми:

Наступна публікація