"Пекельна Кухня" з’явилася в Інтернет просторі

"Пекельна Кухня" з’явилася в Інтернет просторі

Дивіться шоу "Пекельна кухня" щосереди о 20.00

Слідкувати за перипетіями на проекті "Пекельна кухня" та життям конкурсантів тепер можна не лише по телевізору.

Вчора на каналі "1+1" успішно стартувало шоу "Пекельна кухня". Це новий формат для України – екстремальний кулінарний проект, де кухарі- початківці та професіонали кулінарної майстерності змагаються за перемогу та приз - 500 000 грн.

Слідкувати за перипетіями на проекті та життям конкурсантів тепер можна не лише по телевізору, а й в Інтернеті на офіційному сайті програми kuhnya.1plus1.ua. Прихильники кулінарії та теле-шоу знайдуть тут для себе багато цікавого.

Перш за все, на користувачів чекають всі випуски програми, а також ті кадри, які не потрапили в ефір: закадрове життя кулінарів має вразити глядачів не менш, ніж телевізійний варіант. Крім відео на сайті незабаром з’явиться розділ "Фото", де прихильники зможуть розгледіти всю нюанси життя на проекті, побачити, як одні учасники відмивають кухні, а інші в той час відпочивають.

Крім того, у розділі "Про шоу" користувачі можуть отримати всю інформацію про проект, дізнатися про життя учасників до "Пекельної кухні": хто з них професійний кухар, а хто самоук. А також, прочитати повні біографії незрівнянного шефа Арама Мнацаканова та суворих суддів - Юлії Висоцької та Сергія Гусовського.

Цікавими для глядачів стануть і "Пекельні блоги", адже саме тут Пекельний агент поділиться найсвіжішими новинами проекту і закадровими пристрастями, а учасники та судді розкажуть про свої враження та переживання.

Проте, це ще не всі цікавинки. Для тих, хто любить не тільки споглядати процес готування їжі, а й сам з задоволенням стає до плити, на сайті незабаром з’явиться розділ "Пекельні рецепти". Це саме ті рецепти, за якими учасники готують свої страви на "Пекельній кухні".
А ось у рубриці "Італійська кухня від шефа" можна буде знайти рецепти вишуканих страв з меню ресторанів Арама Мнацаканова. У відповідній рубриці секретами корисної та смачної їжі поділиться Юлія Висоцька. Крім того, на користувачів чекає рубрика Сергій Гусовського – "Секрети ресторанного бізнесу".

Напевно, для тих, хто мріє продемонструвати свої кулінарні вміння, а, можливо, й потрапити до другого сезону "Пекельної кухні" буде цікавий і спеціальний фотоконкурс рецептів від ТМ "Верес" .

Слідкуйте за всіма подіями кулінарного шоу "Пекельна кухня" - буде гаряче!

Дивіться шоу "Пекельна кухня" щосереди о 20.00
Читайте також:Повʼязані теми:

Наступна публікація