Китайці створили гумового Барака Обаму для сексуальних втіх

Китайці створили гумового Барака Обаму для сексуальних втіх

Лялька Обами / Фото: www.hinews.cn

Секс-лялька у вигляді Обами користується великою популярністю серед китайців, хоча дехто з них нарікає на погану якість матеріалу, з якого зробили гумового президента.

У Китаї налагоджено виробництво надувних ляльок для сексу, які схожі на 44-го президента США Барака Обаму. Гумову іграшку для дорослих продемонстрували на недавньому Фестивалі сексуальної культури в місті Гуанчжоу. Кореспонденти китайських державних ЗМІ виявили Обаму серед інших стандартних ляльок.

Американці, може, і розлюбили свого президента останнім часом, але в Китаї він користується величезною популярністю. Особливо китайці люблять футболки з портретом "Маобами" - на них поєднані зображення Барака Обами і Мао Цзедуна.

Надувний Обама – це лялька в синьому костюмі з червоною краваткою, а для повної картини автори забезпечили його прапором США.
Виставка в Гуанчжоу, де демонструвалася скандальна іграшка, доступна тільки для повнолітніх. Вхід коштує 30 юанів (близько 130 рублів). "Ми не знаємо, хто виробник цієї ляльки", - прокоментував появу Обами прес-секретар заходу.

Скандальна знахідка викликала шквал відгуків у китайському Інтернеті. Хтось обурюється низькою якістю виробу, відзначаючи, що президент США гідний найкращої гумової моделі, а деякі цікавляться: "Чому б нам не зробити ляльку Мао Цзедуна?"

Діячі секс-індустрії не вперше намагаються заробити на Обамі. Так, ще в січні один з американських Інтернет-магазинів запропонував покупцям фалоімітатор у вигляді людини, схожої на президента США. Рекламний слоган був такий: "Любите свого кандидата? Нехай же й він полюбить вас!" Вартість іграшки становила 29 доларів 95 центів.

Виробники продукції для дорослих із зрозумілих причин виявляють особливий інтерес до популярних особистостей. Так, нещодавно на полицях секс-шопів США і Європи з'явилася лялька для сексуальних забав у вигляді скандально відомої співачки Lady GaGa. Гумова співачка вже стала лідером продажів, випередивши "Ліндсі Лохан", "Періс Хілтон" та "Бейонсе".

Читайте також:

В Америці випустили вібратор у вигляді Обами

Гумова Lady GaGa стала лідером продажів в секс-шопах

Розроблено дієту, яка може замінити секс

Повʼязані теми:

Наступна публікація