Гумова Lady GaGa стала лідером продажів в секс-шопах

Лялька для сексуальних забав у вигляді скандально відомої Lady GaGa найкраще продається серед інших знаменитостей.

На полицях секс-шопів США і Європи з'явився новий "гумовий виріб" - лялька для сексуальних забав у вигляді скандально відомої Lady GaGa. Гумова співачка вже стала лідером продажів, випередивши Ліндсей Лохан, Періс Хілтон і Бейонсе.

Часто любителі ляльок знаменитостей живуть в уявному світі: вони проводять "романтичні вечори" зі своїми зірковими гумовими обраницями, придумують для них різні життєві ситуації, ревнують їх до вигаданих конкурентів і влаштовують їм скандали, що закінчуються бурхливим коханням.

Реальна Lady GaGa також декларує досить незвичайне ставлення до сексу. У травні таблоїди повідомляли, що на час гастролей у Франції вона категорично заборонила учасникам своєї трупи займатися сексом, пояснивши це тим, що хотіла б, щоб всю свою пристрасть вони виливали під час концертів на неї.

А напередодні тих гастролей Lady GaGa в інтерв'ю зробила зізнання, яке вразило мільйони її шанувальників. Співачка сказала, що вона - "celibate", тобто людина, що відмовився від сексуального життя. Lady GaGa пояснила, що за часів розповсюдження ВІЛ-інфекції та СНІДу її прихильникам теж варто задуматися про небезпеку сексуального життя.

Читайте також:

Lady GaGa косить під Мадонну

З Lady Gaga насміхались в школі

Lady GaGa збожеволіла та страждає на безсоння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: