Шоу Опри Вінфрі закривається після 25 років існування

Опра Вінфрі закрила своє шоу. Попрощатись зі знаменитою програмою прийшли 13 тисяч шанувальників.

Десятки знаменитостей і 13 тисяч фанатів прийшли на прощальний вечір шоу Опри Вінфрі. Прощання з шоу відбувалося не в звичній студії, а на найбільшій арені Чикаго Chicago's United Center. Гостей шоу зустрічав Том Хенкс. Захід відвідали такі знаменитості, як Мадонна, Том Круз, Майкл Джордан, Бейонсе і інші.

Гості вечора підкреслювали внесок Опри в життя пересічних американців - від благодійності до моральної підтримки, яку її шоу надавало мільйонам людей. Стіві Вандер виконав пісню, яку написав спеціально на честь телеведучої. Відвідала концерт і подруга Опри Марія Шрайвер, яка на шоу зважилася розповісти публіці про зради свого чоловіка, Арнольда Шварценеггера.

Незадовго до прощального вечора мер Чикаго назвав на честь Опри Вінфрі одну з міських вулиць. Опра сказала, що це набагато почесніше, ніж отримати "Оскар".

Запис прощального концерту вийде в ефір у двох частинах - 23 і 24 травня. Ці випуски стануть останніми перед фінальним епізодом шоу Опри Вінфрі, який покажуть 25 травня.

Фінальне шоу закриє 25-й сезон телепередачі, яка виходила в ефір 25 років. Перший випуск шоу з'явився в ефірі 8 вересня 1986 року. Передача Опри Вінфрі стала найтривалішою і найпопулярнішою в історії телебачення. За роки виходу шоу Опри його гостями ставали сотні знаменитих людей, в тому числі Барак Обама і Майкл Джексон.

Читайте також:

Опра Вінфрі знайшла сестру

Опра Вінфрі розповіла, як мало не вчинила самогубство

Опра Вінфрі визнана найзаможнішою жінкою шоу-бізнесу

Шоу Опри Вінфрі закривається після 25 років існування

Шоу Опри Вінфрі закривається після 25 років існування

Повʼязані теми:

Наступна публікація