Опра Вінфрі знайшла сестру

Опра Вінфрі показала світу свою зведену сестру - 48-річну Патрицію - про існування якої до листопада минулого року навіть не підозрювала.

Від зведеної сестри Патриції відмовилися, коли знаменитій телеведучій Опрі Вінфрі було 8 років.

На своєму телешоу у понеділок Опра показала Америці свою зведену сестру - 48-річну Патрицію - про існування якої до листопада минулого року навіть не підозрювала.

Патриція народилася, коли Опрі, яка тоді жила із батьком, було 8 років. Страждаючи від бідності мати майбутньої телезірки була змушена відмовитися від доньки ще в пологовому будинку і віддати її на усиновлення. Патриція провела дитинство в притулках, а в зрілому віці вирішила відшукати свою матір. Після довгих років безрезультатних пошуків, агентство з усиновлення повідомило жінці, що її мати не хоче про неї знати. Але якось в інтерв'ю Опрі по ТБ сама мама розповіла, що у неї колись була і дочка на ім'я Патриція.

Здогадавшись, що до чого, кинута дочка вирішила добитися зустрічі з Вінфрі, але цього так і не відбулося. У результаті жінка відшукала її племінницю і умовила ту зробити аналіз ДНК, який і підтвердив спорідненість. Подальшу зустріч з Патрицією Опра назвала "чудесним дивом з чудес".

Читайте також:

Опра Вінфрі розповіла, як мало не вчинила самогубство

Опра Вінфрі визнана найзаможнішою жінкою шоу-бізнесу

Опра Вінфрі відсвяткувала своє 55-річчя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: