Вчені розгадали таємницю жіночого оргазму

Вчені обіцяють, що скоро нездатність деяких жінок відчувати оргазм стане історією.

Голландські вчені зробили гучну заяву про те, що їм вдалося розгадати таємницю жіночого оргазму, що, на їхню думку допоможе вирішити проблему представниць прекрасної статі, які мають труднощі в досягненні сексуальної розрядки.

Як з'ясували дослідники з університету Гронінгена під керівництвом професора Янника Георгіадіса, в той час як жінка відчуває оргазм, частина її мозку, а саме, орбітофронтальна кора, в буквальному сенсі слова відключається, провокуючи певні зміни у свідомості дівчини.

На думку доктора Георгіадіса, саме ця область головного мозку відповідає за самоконтроль жінки, і порушення в її роботі приводять до того, що дама не здатна розслабитися і отримати максимальне задоволення від процесу занять сексом, що й стає причиною так званої фригідності.

Результати опитування добровільних учасниць також показали, що переважна більшість з них описує пік сексуальної насолоди саме як втрату контролю над власною свідомістю.

У той же час, з точки зору фахівців, жіночий оргазм є, скоріше, не відключення свідомості, але його зміною. Якщо вченим вдасться більш докладно вивчити механізми, відповідно до яких це відбувається, проблема нездатності деяких дівчат відчувати оргазм, як вони сподіваються, буде вирішена.

За даними німецьких дослідників, за своє життя (виходячи з тривалості життя 78 років) людина в середньому переживає максимум 10-12 годин оргазму, і 6 тижнів еротичних прелюдій.

Жінки отримують від сексу задоволення менше, ніж чоловіки: оргазм жінки за все життя триває всього 3,4 години, чоловіки ж отримують в середньому 9,3 години оргазму.

Відсутність оргазму загрожує для здоров'я жінки. У тих, які довго не ведуть регулярне статеве життя, починаються різні неприємні процеси - жіночі хвороби.

У дам, які отримують оргазм, (причому не важливо, яким способом), навпаки, знижується захворюваність: вони рідше хворіють на рак грудей і рак внутрішніх статевих органів - на 15%, інфарктом - на 13%, інсультом - на 10%, хворобою Альцгеймера - на 20%.

Читайте також:

Вчені дізналися, який секс найкращий

Запах жіночих сліз відбиває у чоловіків сексуальне бажання

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Названо шість нових афродизіаків для суперсексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: