Сьогодні день народження тренера "Голосу країни" Руслани Лижичко

Цей день Руслана проведе на знімальному майданчику проекту.

Сьогодні в одного із тренерів найграндіознішого проекту "1+1" "Голос країни" Руслани Лижичко день народження!

Свої чергові 18 співачка зустріла, як і належить артистові, на роботі - на знімальному майданчику "Голосу країни", де йдуть "музичні ринги" між учасниками команд. Як зізналася сама Руслана, день народження на зйомках у неї вперше.

- Я зустрічала свій день народження в різних місцях: і в літаках, і на концертних майданчиках, але ось на зйомках - це вперше!

Не дивлячись на те, що офіційно день народження у Руслани сьогодні, поздоровляти її почали ще вчора. Точніше, опівночі. За півгодини до години Х в залі оголосили перерву, і Руслана піднялася до себе в гримерку, щоб трохи перепочити. Вона не очікувала того, що сталося потім.

А сталося все найприємніше: рівно опівночі іменинницю привітали всі, хто в цю ніч був присутній на зйомках: група проекту, тренера, команда Руслани і глядачі в залі. Після овацій та триразового "З днем ​​народження!" На сцені почався імпровізований міні-концерт на честь іменинниці. Діана Арбєніна заспівала хіт усіх днів народжень "Хепі бездей", її змінив Стас П'єха, а фінальним акордом стала композиція "Многая літа" у виконанні Олександра Пономарьова.

У силу напруженого графіку ніякого святкування не планувалось. По-перше, треба було закінчити зйомки. А по-друге, святкувати було рано, так як Руслана народилася о 4-й годині дня.

- Мої друзі знають: якщо я почну святкувати, то зйомки доведеться зупиняти! - Сміється щаслива і зворушена загальною увагою іменинниця. - А у мене зараз усі думки тільки про "Голосі країни". Але думаю, сьогодні келих шампанського за моє здоров'я нікому не завадить! Тим більше, багато моїх друзів будуть поруч зі мною, на зйомках.

Читайте також:

"Голос країни" стартував в ефірі!

"Голос країни" стартував із часткою 26,7%

1+1 вийшов у фінал PROMAXDBA WORLD GOLD

Повʼязані теми:

Наступна публікація