1+1 вийшов у фінал PROMAXDBA WORLD GOLD

1+1 вийшов у фінал PROMAXDBA WORLD GOLD

"Баг" для серіалу "Інтерни"

Канал "1+1" вийшов у фінал  PromaxBDA WORLD GOLD 2011 у категорії "Promotion and Marketing: LOWER THIRD Promotion" із серією "багів" для серіалу "Інтерни".

Творча команда проекту складалася з режисера Романа Деріги, арт-директора каналу, продюсера відділу дизайну Павла Кірсанова, оператора Сергія Півненка та дизайнера Дениса Кондратенка.

Разом з "1+1" за звання кращих будуть боротися роботи за 2010 рік від СТС (Росія), TNTLA з двома роботами (Латинська Америка), Canadian Broadcasting Corporation (Канада) та One HD (Австралія). Таким чином, "1+1" єдиний український канал, представлений на конкурсі.

Результати конкурсу будуть оголошені 28-30 червня на конференції у Нью-Йорку, де головним доповідачем виступить колишній віце-президент США та громадський діяч Ел Ґор.

Роман Деріга, арт-директор "1+1",  у своєму коментарі щодо радісної новини заявив: "Нам не тільки було дуже цікаво працювати з такою приємною людиною як Іваном Охлобистіним, ми ще й вийшли з цією роботою до фіналу світового конкурсу. Незалежно від того, чи отримаємо ми золото чи ні, сам факт, що ми одні з найкращих, вже свідчить про визнання світовою дизайнерською спільнотою. Хоча золота хочеться".

Минулого року "1+1" взяв золоту нагороду у номінації "Television/Video presentation:  LOWER THIRD Promotion" за серію роликів "Діди Морози".

Вручення премії PromaxBDA відбувається щороку влітку і вважається найбільш впливовою професійною премією у сфері дизайну. Участь у цьому грандіозному проекті – ціль усіх найвідоміших телекомпаній світу, оскільки нагорода PromaxBDA – це визнання та підтвердження справжньої якості та професіоналізму.

Понад чотири тисячі компаній зі всього світу представляють свої роботи на розгляд журі, які обирають та нагороджують найкращі дизайнерські та промоустерські проекти, при цьому оцінюють не тільки телевізійний дизайн, але й концепцію роботи та креатив. Нагорода PromaxBDA – це справжній "Оскар" для майстрів дизайну.

Читайте також:

Іларіон Павлюк став членом журі 63-ї телевізійної премії "Еммі" (Emmy Award)

Олександр Ткаченко готує програму tkachenko.ua

У проекту "Голос країни" буде он-лайн шоу із-за лаштунків

 


Графіка-номінант на перемогу у PROMAXDBA WORLD GOLD

Графіка-номінант на перемогу у PROMAXDBA WORLD GOLD
Наступна публікація