Анжеліна Джолі їде до Києва

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі хоче приїхати на Київський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться в травні цього року.

Анжеліна Джолі / Фото: AFP
Найвідоміша голлівудська актриса Анжеліна Джолі в кінці травня відвідає Україну.

Актриса дала офіційну згоду відкрити цього року Київський міжнародний кінофестиваль. Після зйомок у фільмі "Солт" актриса все частіше виявляє інтерес до країн пострадянського простору.

Вона вже встигла побувати в Росії, де зібрала на свою прес-конференцію рекордна кількість журналістів і глядачів. Натовп біля московського кінотеатру навіть створив пробку. Залишається тільки припускати, який ажіотаж чекає Київ під час її приїзду та у скільки обійдеться меценатам фестивалю її приїзд.

Нагадаємо, у липні минулого року Анджеліна Джолі, приїхала до Москви, щоб особисто представити свій новий фільм "Солт". Тоді керівництво московського готелю Ritz Carlton, де зупинилася Анджеліна, звільнило одного зі своїх співробітників за спробу сфотографувати актрису. Як повідомляється, ще до приїзду Джолі зажадала від готелю, щоб будь-яка фото та відеозйомка в готелі була заборонена.

Читайте також:

Спокуслива Анджеліна Джолі знялась для Vogue US

Джолі хочуть позбавити статусу посла доброї волі

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Повʼязані теми:

Наступна публікація