Джолі хочуть позбавити статусу посла доброї волі

Активістки асоціації "Жінки - жертви війни" скаржаться на Анджеліну Джолі та вимагають позбавити її статусу посла доброї волі.

Активістки боснійської асоціації "Жінки – жертви війни" звернулися в ООН зі скаргою на Анджеліну Джолі, та заявили, що актриса не варта свого статусу посла доброї волі.

Невдоволення активістів викликав фільм – режисерський дебют Джолі, що оповідає про любов боснійки та серба під час війни 1992-1995 років.

Асоціація "Жінки – жертви війни" вважає, що картина буде про любов між насильником та жертвою, а це спотворить історичну правду і образить тих, хто насправді пройшов через жахи війни.

"Недостойне ставлення Анджеліни Джолі до жертв війни саме по собі багато що говорить про її сценарії і підсилює наші сумніви. Ми вимагали особистої зустрічі з нею, оскільки не хочемо опинитися представленими в неправдивому світлі. Наші голоси мають право бути почутими, а ми вимагаємо до себе більшої поваги. Анджеліна зробила велику помилку. Ми вважаємо, що її поведінка недостойна посла доброї волі ООН, і не може викликати до себе довіри у цій ролі", - наголошується в заяві боснійок.

Раніше Джолі пропонувала жінкам з Асоціації жертв війни приїхати до неї на знімальний майданчик в Угорщину, щоб вирішити цей конфлікт, проте це не задовольнило противниць голлівудської зірки.

"Злочини були скоєні саме в Боснії, і саме в Боснії ми повинні з нею зустрітися. Ми хотіли, щоб між нами відбулася справжня жіноча розмова. Вона повинна була вислухати нас, перш ніж взагалі приступати до зйомок", - зазначила глава Асоціації Бакира Хасечіч (Bakira Hasecic).

 

Читайте також:

У Камбоджі з'явився храм Анджеліни Джолі

Джолі перенесла зйомки фільму про Боснію до Угорщини

Анджеліні Джолі не дозволили знімати фільм у Боснії

Повʼязані теми:

Наступна публікація