У Камбоджі з'явився храм Анджеліни Джолі

На честь голлівудської зірки Анджеліни Джолі названо храм в камбоджійському комплексі Ангкор-Ват.

Храм Анджеліни Джолі, фото: Alamy
На честь голлівудської зірки Анджеліни Джолі був названий храм в знаменитому камбоджійському комплексі Ангкор-Ват, присвяченому богові Вішну.

"Це будова XII століття під назвою Та-Пром, спочатку назване Раджавіхара, або Королівський монастир. Тепер він зветься в народі храмом Анджеліни Джолі", - повідомив глава Всесвітнього індуїстського товариства Раджан Зед.

Саме у храмі Та-Пром знімалися сцени трилера "Лара Крофт: розкрадачка гробниць", де Анджеліна грала головну роль - археолога і шукачки пригод, свого роду жіночої версії Індіани Джонса. Після зйомок актриса усиновила хлопчика з сирітського притулку для біженців на ім'я Рат Вібол - тепер це її старший син Меддокс, йому вже 9 років.

"Я закликаю Анджеліну Джолі більше виступати за збереження світової спадщини - нам ще багато чого потрібно зробити, щоб убезпечити храмовий комплекс і його околиці від вандалів і грабіжників", - заявив Раджан Зед.

Храмовий комплекс Ангкор-Ват був споруджений в VI-XII столітті в стародавній столиці кхмерів. Вважається, що площа комплексу складала до 300 тисяч квадратних кілометрів, однак і 200 квадратних кілометрів, що збереглися, покритих храмовими спорудами, примушують учених визнати Ангкор-Ват найбільшим з коли-небудь створених культових споруд.

Читайте також:

Джолі перенесла зйомки фільму про Боснію до Угорщини

Анджеліні Джолі не дозволили знімати фільм у Боснії

Джолі і Пітт зіграють весілля для дітей

Повʼязані теми:

Наступна публікація