Джолі перенесла зйомки фільму про Боснію до Угорщини

Джолі перенесла зйомки фільму про Боснію до Угорщини

Анджеліна Джолі / Фото: AFP

Анджеліна Джолі зніматиме свій фільм про кохання боснійки та серба в Угорщині, хоча за сюжетом події відбуваються у Боснії.

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі, яка знімає зараз свій перший повнометражний фільм, перенесла зйомки стрічки в Угорщину незважаючи на те, що події фільму відбуваються в Боснії.

В Угорщині буде знята більша частина стрічки, в якій мова піде про кохання боснійки та серба під час війни 1992-1995 років. У Боснії ж пройдуть всього три знімальні дні замість раніше запланованих десяти.

Таке рішення було прийнято після того, як проти фільму виступила боснійська асоціація "Жінки - жертви війни".

Як розповів продюсер фільму Едіна Саркіч, зйомки в Боснії будуть зведені до мінімуму: з 17 раніше запланованих епізодів тут буде відбуватися тільки п'ять, а сама Джолі з'явиться на знімальному майданчику буквально на кілька годин. Робота над проектом розпочалася вже в жовтні, проте його майже повністю перенесено до Угорщини.

Саме туди приїжджав Бред Пітт, який не просто підтримав матір своїх дітей в роботі, але і, за чутками, знявся в епізоді: він зіграв одного з тих солдатів, що гине по ходу дії.

Головні ролі дісталися акторам з Боснії і Герцеговини.

Нагадаємо, що Джолі одержала дозвіл на зйомки в Боснії лише з другої спроби. Спочатку їй було відмовлено через протести боснійської асоціації "Жінки - жертви війни", яка, виходячи із заміток у місцевій пресі, дійшла висновку, що стрічка буде про кохання між насильником та жертвою, а це, за словами учасниць організації, спотворить історичну правду і образить тих, хто насправді пройшов через жахи війни.

Щоправда, в компанії GK Films, яка відповідає за виробництво фільму, відразу заявили, що непорозуміння було викликане "чисто технічною" проблемою, а саме - відсутністю остаточної версії сценарію.

Як тільки сценарій з'явився, боснійська влада дала дозвіл на зйомки. Згодом Джолі уточнила, що головні герої, розлучені війною, мають зустрітися в таборі для військовополонених: вона опиниться там ув'язненою, а він - охоронцем.

Читайте також:

Анджеліні Джолі не дозволили знімати фільм у Боснії

Джолі і Пітт зіграють весілля для дітей

Джолі та Пітт відвідали біженців

Повʼязані теми:

Наступна публікація