Мел Гібсон хоче відібрати дочку у Григор'євої

Дата публікації
Перегляди
3392
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Голлівудський актор Мел Гібсон вимагає, аби суд забрав його доньку Люсію у матері Оксани Григор'євою та позбавив її права на виховання доньки.

Актор Мел Гібсон не має наміру програвати судову тяжбу з екс-подругою Оксаною Григор'євою. Актор, нещодавно просив, щоб з аліментів Люсії віднімалася орендна плата за будинок, але все ще хоче витребувати дитину собі.

Адвокати Гібсона наполягають, щоб Оксану позбавили права на виховання доньки через її неприємні висловлювання на адресу Мела на телешоу Кінга Ларрі.

Раніше суддя заборонив їй давати будь-які інтерв'ю суду до закінчення. Проте Григор'єва все-таки взяла участь у ток-шоу, в якому в черговий раз розповіла історію про те, як Мел її вдарив.

Актора це просто розлютило, і він заявив, що така поведінка екс-подруги шкодить інтересам його дочки. Тепер Гібсон не тільки просить суд відібрати однорічну дівчинку в Оксани, але й встановити воістину драконівські рамки спілкування матері з донькою.

Згідно з документами, адвокати Мела будуть просити суддю Скотта Гордона дозволити Григор'євій побачення з донькою тільки під наглядом відеокамер, під час яких за ними будуть спостерігати по монітору. Юристи Мела так само хочуть позбавити Оксану права проводити з малятком нічний час - вони мають намір домогтися, щоб Оксана могла спілкуватися з Люсією тільки вдень.

Цікаво, що під час слухань Гібсон сам зізнався, що дійсно вдарив Оксану під час січневого інциденту в його будинку. Але, за його словами, ніякого побиття не було. Мовляв, він бив подругу не кулаком. І всього один раз, щоб зупинити істерику. Ніяких вибитих зубів і інших травм, за словами Мела, просто не було.

Тим часом, Оксана, у свою чергу, вимагає заборонити Гібсону бачитися з донькою. За її словами, коли актор забирає Люсію до себе, про неї піклується няня. Сам Мел в цей час десь гуляє і дитиною зовсім не займається.

Читайте також:

Оксана Григор'єва розповіла про бійку із Гібсоном

Мел Гібсон виплатить Григор'євій 60 тисяч доларів

В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3392
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація