Вілл Сміт розпочав зйомки у "Людях в чорному-3"

Вілл Сміт розпочав зйомки у "Людях в чорному-3"

Вілл Сміт / Фото: Getty Images/Fotobank

Голлівудський актор Вілл Сміт не поїхав із сім'єю на Гаваї, а залишився вдома, аби підготуватись до зйомок у фільмі "Люди в чорному".

Вчора Вілл Сміт приступив до зйомок у третій частині фантастичного комедійного екшна "Люди в чорному". Саме через підготовку до роботи Вілл не зміг у вихідні відправиться разом з родиною на Гаваї.

Перед тим як вийти на майданчик, Вілл побував у персональному спортзалі. Акторові потрібно було бути в формі, тому що в перших же сценах, над якими він працював, йому довелося демонструвати відмінну фізичну підготовку. І він це зробив - рельєф м'язів під білою футболкою не залишив сумнівів, що з фігурою Вілла все більш, ніж гаразд.

У третій частині франшизи Баррі Зоннефельда ("Сімейка Адамс") про найсекретнішу спецслужбу на Землі, агенти якої стежать за діяльністю інопланетних "гостей", Сміт знову постає в образі агента Джея і відправляється у 1960-ті, щоб запобігти загибелі свого напарника агента Кея. Його роль, як і в попередніх частинах, виконає Томмі Лі Джонс - він з'являвся на майданчику кількома днями раніше. "Партія" у актора цього разу невелика: ми здебільшого будемо спостерігати за пригодами агента Кея в молодості, таким його зіграє Джош Бролін.

Читайте також:

Вілл Сміт - найкасовіший актор

"Сім життів" Вілла Сміта

Син Вілла Сміта зіграє в кіно

Повʼязані теми:

Наступна публікація