Оксана Григор'єва розповіла про бійку із Гібсоном

На шоу Ларрі Кінга Оксана Григор'єва розповіла про те, як її побив Мел Гібсон і як вона переховувала свого 12-річного сина від актора.

Оксана Григор'єва / Фото: AFP
Колишня кохана знаменитого голлівудського актора і режисера Мела Гібсона і мати його доньки Оксана Григор'єва на шоу Ларрі Кінга розповіла про бійку з актором і відповіла, чому вона записувала їхні розмови.

Як заявила Григор'єва, вона вирішила записувати розмови Гібсона під час їхнього зустрічі в січні 2010 року. У той день Гібсон почав телефонувати їй о восьмій годині вечора і дзвонив близько 40 разів, вигукуючи всі ті погрози та образи, які стали потім надбанням громадськості.

Григор'єва стверджує, що почала записувати близько 11 години вечора, оскільки думала, що не доживе до ранку. Вона сподівалася, що мати віднесе записи в поліцію, якщо з нею дійсно щось трапиться: "Я хотіла, щоб у разі моєї смерті моя мама змогла показати, хто це зробив", - сказала росіянка.

Вона також сподівалася дати йому послухати ці записи, коли він заспокоїться, щоб Гібсон зрозумів, наскільки він хворий.

"Я намагалася знайти номер телефону його психоаналітика. Я відчайдушно намагалася допомогти йому, бо знала: це не той чоловік, в якого я закохалася. Це говорить не він, а його хвороба. Адже інакше як би я могла пробачити його лайку, його лють? " - заявила росіянка.

"Все сталося в його будинку, тобто тоді це ще був наш дім. Я побігла в спальню до сина (12-річний Олександр, син Григор'євої від шлюбу з актором Тімоті Далтоном, - ред.) і сказала йому сховатися, так як Мел збожеволів і ставав дедалі агресивнішим. Мій син якраз збирався лягати, він перестрибнув через ліжко і сховався за ним, а я стояла посередині кімнати з малятком на руках, як мати, яка захищає своїх дитинчат. Мел накинувся на мене, почав душити. Вихопив пістолет. Погрожував. Після чого двічі вдарив кулаком в обличчя. Все це відбувалося на очах у мого хлопчика Сашка. Цього ж вечора я пішла від нього", - сказала Григор'єва.

На запитання ведучого шоу Ларрі Кінга, чи був Мел Гібсон п'яний у той момент, Григор'єва відповіла негативно. За її словами, наступного ранку актор отямився, благав її про пробачення і обіцяв, що лікуватиметься і що позбудеться від неконтрольованих спалахів гніву.

На запитання Кінга, чому ж вона після того випадку повернулася до Мела, Григор'єва сказала, що дала йому ще один шанс: "Він благав мене, він плакав, стоячи на колінах. Що мені залишалося робити?"

Оксана також запевнила, що не знає, як аудіозаписи стали надбанням громадськості. "Гадки не маю. Записи перебували в суді і в моїх адвокатів", - пояснила Григор'єва. Її адвокат припустив, що витік стався саме з суду.

Зазначимо, що на останньому засіданні суду Гібсон не заперечував, що вдарив Григор'єву. Щоправда, за його словами, він тільки один раз ляснув її по щоці, щоб привести до тями. За словами актора, Григор'єва перебувала немов у гарячці, сильно розгойдувала дочку Люсію взад-вперед і, не випускаючи її з рук, у шаленстві побігла у двір.

Мел визнав, що повівся в цій ситуації не так, як слід було б, але ще раз наголосив, що дуже хвилювався за доньку - так "грубо Оксана трясла і підкидала Люсію".

"Моя рука не торкнулася Люсії. А на Оксані не було крові, і її зуби не були вибиті, хоча, очевидно, у неї відшарувався вінір, але я тоді не помітив, що це відбулося", - сказав актор.

Читайте також:

Мел Гібсон виплатить Григор'євій 60 тисяч доларів

В Інтернеті з'явився новий запис телефонних погроз Гібсона

Мел Гібсон вимагав від Григор'євої орального сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація