Мел Гібсон вимагав від Григор'євої орального сексу

Мел Гібсон не лише обізвав Оксану Григор'єву "повією" та "нігером", але й пообіцяв спалити будинок за те, що вона заснула і у них не було сексу.

Оприлюднено четвертий аудіозапис скандалів Мела Гібсона зі своєю колишньою коханою і матір'ю його маленької дочки Оксаною Григор'євою. У записі він погрожує спалити будинок за те, що Оксана заснула, не дочекавшись його, і він не отримав орального сексу.

З розмови, опублікованого таблоїдом RadarOnline випливає, що вони домовлялися піти в джакузі, але, не дочекавшись Гібсона, Оксана заснула.

"Я заслуговую того, щоб зі мною спочатку зайнялися оральним сексом, - кричить обурений актор. - Я спалю цей будинок, але спочатку дай мені орального сексу".

"Мені що, треба було будити тебе і вимагати сексу?! Тобі це треба? Ні, тобі потрібен чортів сон", - не вгамовується Гібсон. Оксана відповідає, що чекала його вночі, але не витримала і заснула. Це дратує актора ще більше. "Я чекала! Що, дві з половиною йо*** них хвилини? Ти просто хропіла", - кидає він їй, зриваючи голос.

У ході скандалу Мел зізнається, що відвідує психоаналітика: "Ти хочеш, щоб я дав тобі номер мого психотерапевта? Навіть не думай розмовляти з ним! Знайди собі власного чортова лікаря! Тому що у тебе більше проблем, ніж у мене!"

У фіналі розмови Гібсон кричить: "Ти маніпулюєш мною за допомогою сексу! Але це більше не спрацює! Я більше не буду це терпіти! Ти безчесна брехуха, будь ти проклята! Тримайся подалі від мене".

Читайте також:

Григор'єва довела Мела Гібсона до лікарні

Екс-кохана Гібсона звернулась до московського психолога

Поліція перевірить, чи бив Мел Гібсон російську подругу

Повʼязані теми:

Наступна публікація