Мірей Матьє дала ексклюзивне інтерв'ю "Світському життю"

Легендарна французька співачка дала ексклюзивне інтерв'ю Каті Осадчій під час Тижня високої моди в Парижі.

Мірей Матьє регулярно відвідує покази Тижня високої моди в Парижі і є однією з найулюбленіших клієнток відомих кутюр'є. У кожен гастрольний тур – а їх за 40 років її кар'єри було чимало – легендарна французька співачка шиє вбрання Haute Couture.

Уперше відвідавши модне шоу Стефана Роллана на минулому Тижні високої моди в Парижі, Мірей Матьє в інтерв'ю програмі "Світське життя" розповіла про те, що давно співпрацює з дизайнером: "Ось цю сукню, що зараз на мені, пошив саме він. Я його дуже люблю".

Також співачка розповіла, які сукні Haute Couture вже знайшли своє місце в її гардеробі: "Остання моя сукня – Крістіана Лакруа". На запитання Каті Осадчій про те, наряд якого модельєра став першим у її великій колекції, Мірей згадала і його: "Луї Феррон – він з півдня Франції. Це було давно".

Мірей Матьє зізналася, що любить ходити на примірки до дизайнерів і брати участь у процесі створення наряду: "Ти спілкуєшся з талановитим кутюр'є, а потім отримуєш чудовий наряд, який буде радувати тебе довгі роки".

Співачка висловила сподівання потрапити в Україну – адже восени в графік її туру потрапляють Росія і Латвія. "Я дуже розраховую на це", - сказала Мірей Каті Осадчій.

Докладне інтерв'ю Мірей Матьє програмі "Світське життя" дивіться в ефірі каналу "1+1" у неділю о 21:55.

Читайте також:

"Світське життя" розпочало серію найгарячіших вечірок літа

Катя Осадча вразила британських леді епатажним капелюшком

Бойфренд Мадонни виступив на ювілеї програми "Світське життя"

Мірей Матьє дала інтерв'ю Каті Осадчій

Мірей Матьє дала інтерв'ю Каті Осадчій

Повʼязані теми:

Наступна публікація