Будинок Мерлін Монро продають за 3,6 млн доларів

Особняк, у якому свої останні дні провела Мерлін Монро, виставили на продаж. Стартова ціна - 3,595 млн доларів.

Будинок Мерлін Монро в Лос-Анджелесі, в якому актриса провела останні місяці свого життя і була виявлена мертвою, виставлений на продаж за 3,595 млн доларів.

Актриса вирішила купити цю нерухомість за порадою свого психолога, щоб "пустити коріння". Це був її перший і єдиний власний будинок. Монро сподобався особняк, що стояв осторонь від галасливих доріг, вона навіть спеціально їздила до Мексики, щоб вибрати для нього меблі і текстиль.

Будівля була побудована в 1929 році і виконано в іспанському колоніальному стилі. Вона знаходиться в престижному районі Лос-Анджелеса Брентвуді. В одноповерховому особняку загальною площею 244 квадратних метра є чотири спальні, три ванні кімнати, басейн, дві вітальні, кухня, кабінет, ігрова зона.

При цьому - товсті стіни, традиційні вікна, теракотова плитка на підлозі, дерев'яні стельові балки. На прилеглій території розташовані апельсинова гай і басейн.

Сьогоднішні власники особняка придбали його в 1994 році за 995 тисяч доларів. При цьому ціна, за якою будинок купила Монро, - 90 тисяч доларів. Вона взяла кредит на 15 років з березня 1962 року і повинна була виплачувати по 320 доларів на місяць.

Читайте також:

Маша Маліновська купила сукню Монро за 3 мільйони

Місце в склепі поряд з Монро виставлено на аукціон вдруге за місяць

Розкриті секрети бюстгалтера Монро

Повʼязані теми:

Наступна публікація