Мерлін Монро курила марихуану

Мерлін Монро любила покурити марихуану. Зберігся відеозапис, на якому Монро затягується цигаркою, п'є вино і сміється з подругами.

Колекціонер і документаліст Кейян Морган опублікував фрагменти раніше невідомого кінозапису, на якому зображена Мерлін Монро, яка курила. Даний запис був поширений через телеканал CNN, він також був викладений на YouTube відразу кількома користувачами.

За версією власників запису, Монро в кадрі курить марихуану. При цьому актриса сміється разом з подругами, п'є вино і в якийсь момент (ймовірно, працюючи на камеру) демонстративно нюхає пахву.

Кажуть, мова йдеться про 4-хвилинний фільм, відзнятий на 16-міліметрову плівку. Про існування цього фільму Моргану повідомив колишній агент ФБР, що розслідував обставини загадкової смерті Монро (вона померла в ніч на 5 серпня 1962 року).

Інтерв'ю з цим екс-агентом Морган записував для свого документального фільму "Marilyn Monroe: Murder at 5th Helena Drive". У даному фільму, прем'єра якого намічена на 2010-й рік, Кейян Морган досліджує версію про те, що Мерлін не наклала на себе руки, прийнявши смертельну дозу наркотиків, а була вбита американськими спецслужбами через її любовний зв'язок з Джоном Кеннеді.

Аматорський фільм був знятий на приватній квартирі в Нью-Джерсі її подругою на ім'я Гретхен в кінці 50-х років. Саме Гретхен, як випливає з повідомлення, розповіла Моргану, що Монро тоді курила сигарету з марихуаною.

За його словами, він придбав цей любительський відеозапис за 275 000 доларів, але при цьому авторські права збережені за Гретхен.

Читайте також:

Маша Маліновська купила сукню Монро за 3 мільйони

Місце в склепі поряд з Монро виставлено на аукціон вдруге за місяць

Розкриті секрети бюстгалтера Монро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: