У Техасі вбили загадкову "чупакабру"

У Техасі вбили загадкову "чупакабру"

Чупакабра напала на мешканця Техасу

"Козиний вампір" виявився схожим на голу чіхуахуа, тільки набагато більшим. Істота спробувала напасти на молодого американця, який вбив її, захищаючись.

Минулого тижня на півночі Техасу місцеві мешканці виявили двох загадкових істот, схожих на койотів.

Одна з тварин спробувала напасти на 25-річного Девіда Хьюітта, і він був змушений убити істоту. На думку чоловіка, судячи з усього, це була чупакабра (або так званий "козиний вампір").

"Здалеку вона була схожа на голу чіхуахуа, тільки була набагато більшою", - розповів Девід.

За його словами, істота агресивно почала гарчати на нього, і збиралася напасти. Після пострілу Хьюітт розглянув убиту ним тварину. Як потім він розповідав, її зовнішній вигляд дійсно вселяє жах. "Кігті, нігті на ногах. Хвіст схожий на хвіст опосума, але без волосся", - згадав чоловік.

Американець Бенджамін Редфорд, автор серії книг про чупакабр, заявив, що за останні 5 років у Техасі "козиного вампіра" бачили близько семи разів.

Вперше відомості про чупакабру з'явився в середині 1995 року в горах Пуерто-Ріко. Дивна істота вбивала худобу всередині і навколо міста Канованаса, випиваючи всю їхню кров: вона була висмоктана через одну чи дві маленькі рани-отвори.

Згодом загадкові істоти "добралися" і до України. То в одній, то в іншій області періодично з'являються чутки про жахливу тварину, яка п'є кров. У пресі навіть з'являються розповіді очевидців, які бачили вампіра на власні очі.

Так, нещодавно чупакабру бачили під Києвом, у селі Троєщина. Досі цю тварину ніхто не вполював. Натомість, щоразу з'являються її нові прикмети. Останнього разу невідома істота передушила до сотні кролів та два десятки курей.

Читайте також:

Під Києвом з'явилася Чупакабра

Топ-10 найстрашніших монстрів світу

У Китаї спіймали снігову людину

Найдивовижніші біологічні відкриття XXI сторіччя

У Техасі вбили загадкову "чупакабру"

У Техасі вбили загадкову "чупакабру"
Наступна публікація