У Парижі пройшов "Тиждень моди"

Протягом Тижня моди у Парижі, який відбувся з 5 по 8 липня, свої колекції показали Christian Dior, Jean-Paul Gaultier, Chanel, Valentino та інші.

Показ колекції Джона Гальяно / Фото: AFP
З 5 по 8 липня у Парижі відбувся Тиждень високої моди сезону осінь-зима 2010-2011. Свої колекції на ньому представили відомі кутюр'є та будинки моди, що є членами Синдикату високої моди, зокрема Christian Dior, Jean-Paul Gaultier, Chanel, Franck Sorbier, Jean Paul Gaultier, Stephane Rolland, Valentino.

Однак деякі марки відмовилися від участі у цьому заході. Зокрема, свої покази відмінив дизайнер Рікардо Тіші, що працює для модного дому Givenchy. Замість дефіле він провів невелику закриту демонстрацію 10 нових вбрань замість 30, які зазвичай готують для однієї колекції.

Незадовго до Тижня високої моди представники цієї марки заявили про закриття лінії Haute Couture в кінці року через фінансові труднощі і про перехід на індивідуальне обслуговування своїх клієнтів.

Відкрився Тиждень високої моди показами колекцій англійських дизайнерів Вів'єн Вествуд та Джона Гальяно, який працює для марки Christian Dior. Їхні творіння вирізнялися яскравими кольорами й незвичними фасонами.

Дуже елегантну колекцію продемонстрував німецький дизайнер Карл Лагерфельд, створену для модного дому Chanel.

Ще однією яскравою подією став показ колекції сезону осінь-зима 2010/2011 Жан-Поля Готьє. Модельєр спробував у новій колекції створити образ "нової" парижанки, а завершився показ виходом на подіум королеви бурлеску — Діти фон Тіз, яка влаштувала міні-стриптиз для вибагливої публіки.

Читайте також:

У Парижі Гальяно показав квіткову феєрію

Діта фон Тіз роздяглась на показі Готьє у Парижі

У Києві зіркам показали "Секс у великому місті 2"

У Парижі пройшов "Тиждень моди"

У Парижі пройшов "Тиждень моди"

Повʼязані теми:

Наступна публікація