Названо номінантів на премію "Еммі"

Церемонія вручення премії "Еммі" відбудеться 19 серпня, а номінанти на неї відомі вже зараз. Серед них Х'ю Лорі та Чарлі Шин.

Американська телевізійна академія назвала претендентів на здобуття премії "Еммі" цього року. "Еммі" - телевізійний аналог "Оскара". Церемонія нагородження пройде в Лос-Анджелесі 19 серпня.

Премія присуджується у більш ніж сотні категорій. За кількістю номінацій виділилися телесеріали "Тихий океан", "Хор", "Шалені" і "30 Рок". Їх творці і акторський склад претендують на 24, 19, 17 і 15 "Еммі" відповідно.

Список номінантів оголосили в голлівудському театрі імені Леонарда Голденсона голова Американської телевізійної академії Джон Шаффнер, колумбійська акторка і модель Софія Вергара і американський актор Джоел Макхейл.

За премію у найбільш престижній категорії "Найкращий драматичний серіал" належить битися творцям стрічок "Справжня кров", "Шалені", "У всі тяжкі", "Правосуддя Декстера", "Добра дружина" і "Залишитися в живих".

Академія висунула на здобуття премії в номінації "Найкращий драматичний актор" Джон Хемм ("Божевільні"), Х'ю Лорі ("Доктор Хаус"), Брайан Кренстон ("У всі тяжкі"), Кайл Чендлер ("Вогні вечора в п'ятницю"), Майкл Холл ("Правосуддя Декстера") і Меттью Фокс ("Залишитися в живих"). У жінок у дану категорію включені актриси Дженуарі Джонс ("Божевільні"), Маріска Харгітвей ("Закон і порядок"), Джуліанна Маргуліс ("Гарна дружина"), Кайра Седвік ("Шукачка"), Гленн Клоуз ("Збиток") і Коні Бріттон ("Вогні вечора в п'ятницю").

До списку номінантів у категорії "Найкращий комедійний серіал" включені "Стримай свій ентузіазм", "Офіс", "Сестра Джекі", "Американська сімейка", "30 Рок", і "Хор". На звання найкращих актрис в даній номінації висунуті Емі Поелер, Джулія Луі-Дрейфус, Тоні Коллетт, Еді Фалко ("Сестра Джекі"), Лі Мішель ("Хор") і Тіна Фей ("30 Рок"). У чоловіків найталановитішими визнані Алек Болдуїн ("30 Рок"), Леррі Девід ("Стримай свій ентузіазм"), Стів Карелл ("Офіс"), Джим Парсонс ("Теорія Великого вибуху"), Тоні Шалхуб ("Дефективний детектив") і Меттью Моррісон ("Хор").

До когорти найкращих комедій вперше за останні роки не потрапив серіал "Два з половиною чоловіки" з Чарлі Шином.

Читайте також:

"Модний десант" голлівудських актрис на червоній доріжці "Еммі"

Алек Болдуїн отримав "Еммі", як найкращий актор

Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести

Названо номінантів на премію "Еммі"

Названо номінантів на премію "Еммі"

Повʼязані теми:

Наступна публікація