Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести

Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести на більш ранній термін. 83-я церемонія вручення премій "Оскар" мала відбутись 27 лютого 2011 року.

Кіноакадеміки США не вперше намагаються перенести церемонію вручення "Оскарів" на більш ранній термін. Традиційно вона проходить в кінці березня або на початку квітня. Прецеденти, втім, були. Наприклад, цього року, щоб трансляція не наклалася на показ закриття Олімпійських ігор, позолочені статуетки роздали 7 березня. Крім того, на зорі премії "Оскар" якийсь час вручалися взимку, однак тоді від цієї ідеї швидко відмовилися, хоча згодом не раз до неї поверталися.

Але чи можливе в принципі перенесення "Оскару" на більш ранній термін? У січні вручаються "Золоті Глобуси", а премії Акторській Гільдії (SAG) - 30 січня. Чи означає це, що їм доведеться змагатися з "Оскаром" в ефірі або переносити свої заходи на грудень? Студії змушені будуть переглядати всі рекламні кампанії, а членам Кіноакадемії може просто не вистачити часу на перегляд фільмів з усіма номінантами. Особливо враховуючи той факт, що тільки на головну номінацію тепер претендують 10 картин.

За регламентом зараз можуть номінуватися фільми, які опинилися в прокаті в кінотеатрах Лос-Анжелеса з 1 січня по 31 грудня. Якщо церемонію перенесуть на січень, то цей термін може зрушитися, скажімо, з січня по кінець листопада.

Кіноспільнота, дізнавшись про бажання Кіноакадемії, була в шоці. У середу організатори схаменулися і повідомили, що тільки "розглядали можливість "перенесення "Оскару" на січень. Хвилюватися, мовляв, поки зарано, тому що якщо таке й станеться, то не раніше 2012 року.

83-я церемонія вручення премій "Оскар" відбудеться 27 лютого 2011 року. Продюсерами призначені 15-разовий володар премії "Еммі" Дон Мішер і Брюс Коен.

Читайте також:

Блиск зірок на кінопремії "Оскар"

Оскар за найкращий фільм отримав "Повелитель бурі"

Time назвала причини провалу Аватара на церемонії Оскар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: