Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести

Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести

Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести

Церемонію вручення "Оскарів" можуть перенести на більш ранній термін. 83-я церемонія вручення премій "Оскар" мала відбутись 27 лютого 2011 року.

Кіноакадеміки США не вперше намагаються перенести церемонію вручення "Оскарів" на більш ранній термін. Традиційно вона проходить в кінці березня або на початку квітня. Прецеденти, втім, були. Наприклад, цього року, щоб трансляція не наклалася на показ закриття Олімпійських ігор, позолочені статуетки роздали 7 березня. Крім того, на зорі премії "Оскар" якийсь час вручалися взимку, однак тоді від цієї ідеї швидко відмовилися, хоча згодом не раз до неї поверталися.

Але чи можливе в принципі перенесення "Оскару" на більш ранній термін? У січні вручаються "Золоті Глобуси", а премії Акторській Гільдії (SAG) - 30 січня. Чи означає це, що їм доведеться змагатися з "Оскаром" в ефірі або переносити свої заходи на грудень? Студії змушені будуть переглядати всі рекламні кампанії, а членам Кіноакадемії може просто не вистачити часу на перегляд фільмів з усіма номінантами. Особливо враховуючи той факт, що тільки на головну номінацію тепер претендують 10 картин.

За регламентом зараз можуть номінуватися фільми, які опинилися в прокаті в кінотеатрах Лос-Анжелеса з 1 січня по 31 грудня. Якщо церемонію перенесуть на січень, то цей термін може зрушитися, скажімо, з січня по кінець листопада.

Кіноспільнота, дізнавшись про бажання Кіноакадемії, була в шоці. У середу організатори схаменулися і повідомили, що тільки "розглядали можливість "перенесення "Оскару" на січень. Хвилюватися, мовляв, поки зарано, тому що якщо таке й станеться, то не раніше 2012 року.

83-я церемонія вручення премій "Оскар" відбудеться 27 лютого 2011 року. Продюсерами призначені 15-разовий володар премії "Еммі" Дон Мішер і Брюс Коен.

Читайте також:

Блиск зірок на кінопремії "Оскар"

Оскар за найкращий фільм отримав "Повелитель бурі"

Time назвала причини провалу Аватара на церемонії Оскар

Наступна публікація