Time назвала причини провалу Аватара на церемонії Оскар

Газета Time вважає, що у провалу "Аватара" є чотири причини: вік, масштаб, ретроградність критиків і особисті рахунки.

Британська газета Time назвала причини того, чому на церемонії Оскар найкасовіший фільм в історії кіно "Аватар" Джеймса Кемерона поступився малобюджетній стрічці "Повелитель бурі" Кетрін Бігелоу.

На думку експертів Time, у провалу Аватара є чотири причини: вік, масштаб, ретроградність критиків і особисті рахунки.

Так, газета вважає, що одна з причин такого підсумку 82-ої церемонії нагородження Оскара - похилий вік багатьох кіноакадеміків, які вважають за краще дивитися фільми на дисках вдома. Журналісти вважають, що багато хто з критиків не змогли оцінити візуальні переваги 3D-фільму на широкоформатному екрані в кінотеатрі, як це зробили мільйони людей по всьому світу.

Другою причиною називається той факт, що ще жодна фантастична стрічка в історії Оскара не перемагала у номінації Кращий фільм. Крім того, останнім часом кіноакадеміки надають перевагу невеликим драмам з ясним соціальним посиланням. І хоча в Аватарі є й тема екології, і потужне пацифістське гасло, критики оцінили дітище Джеймса Кемерона лише як звичайне великобюджетне жанрове кіно.

Церемонія вручення премії "Оскар"
AFP
Джеймс Камерон на церемонії Оскар
Провал Аватара - ще один доказ того, що багато членів Кіноакадемії просто не здатні оцінити новаторство режисерів, вважає Time. Наприклад, у 1942 році вони залишили без нагород фільм Громадянин Кейн Орсона Веллса, в якому використовувалися абсолютно незвичайні для свого часу флешбеки і прийоми використання камери і освітлення. Сьогодні цей фільм входить майже в кожен список найвидатніших стрічок в історії кінематографа.

Як і в 1942 році, академіки не змогли оцінити нові методи кінозйомки і використання 3D, а також все те, що забезпечило Аватару рекордні касові збори.

Остання, четверта, причина невдачі Аватара, на думку видання, - особисті пристрасті кіноакадеміків. Подейкують, що в Голлівуді просто недолюблюють найуспішнішого режисера у світовому кінематографі. Деякі кіноакадеміки вважають, що людина, яка заробила лише на одному своєму фільмі 2,5 млрд дол., може обійтися і без Оскарів.

Читайте також:

Оскар за найкращий фільм отримав "Повелитель бурі"

Джеймс Кемерон дозволив Саші Баронові Коену стати Аватаром

Комуністи Петербурга вимагають арешту Джеймса Камерона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: