Англійка зробила татуювання з праху загиблого сина

Англійка зробила татуювання з праху загиблого сина

Ілюстрація / Фото: AFP

Татуювання зображує дерево життя, янгола, який випускає метелика, і присвячений синові вірш.

Англійка Кім Мордью, яка втратила свого 20-річного сина, вирішила зробити татуювання на згадку про нього, підмішав до чорнилу прах загиблого. Син 50-річної жінки, багатообіцяючий регбіст на ім'я Ллойд помер під час вечірки від великої дози наркотичних речовин.

Тоді Мордью прийняла рішення зробити собі таке незвичайне татуювання на попереку. Її чоловік Девід, господар тату-салону в Південному Уельсі, сам набивав малюнок. Татуювання зображує дерево життя, янгола, який випускає метелика, і присвячений синові вірш.

"Я повернула Ллойда туди, звідки він вийшов: він знову в моєму тілі", - говорить невтішна мати. За словами Мордью, ідею з татуюванням схвалили родичі та друзі загиблого спортсмена. Деякі навіть захотіли стати власниками подібних малюнків на тілі.

Нагадаємо, в американському штаті Джорджія перед судом постане чоловік, який зробив трирічному синові татуювання. Люблячий батько вивів на його плечі абревіатуру db, що в перекладі означає "батьковому сину". При цьому татусь насильно тримав дитя, яке противилося і ридало від болю.

Жителеві округу Флойд пред'явлені звинувачення в жорстокому поводженні з дітьми і нанесенні татуювання неповнолітній особі.

Читайте також:

Учений вивів формулу кохання на животі обраниці

Брітні Спірс витатуювала на сідницях червону корону

Тілесні справи: тату-шоу в Аргентині

Повʼязані теми:

Наступна публікація