Учений вивів формулу кохання на животі обраниці

Учений вивів формулу кохання на животі обраниці

Учені виявили, що кохання і математика - сумісні

Американський учений дійшов висновку, що кохання можна прорахувати за допомогою алгоритму. Так само знаменитий математик намагався порахувати у цифрах і емоції.

Учені виявили, що кохання і математика є сумісними речами.

До такого неоднозначного висновку прийшов 41-річний учений, професор Каліфорнійського університету в Берклі Едуард Френкель.

Учений зняв 26-хвилинний еротичний фільм під назвою "Обряди Любові в математиці", прем'єра якого на цьому тижні відбулася в Парижі. В одному місці кіно є сцена, де він демонструє еротичне рівняння у вигляді татуювання на животі своєї коханої Алісії Малькольм.

Причому повна версія формули кохання прихована від глядачів, показана тільки її частина. Однак основна ідея чітко перегукується зі смертю і статевими стосунками, а точніше з обчисленням тривалості життя і частотою інтимних контактів. При цьому знаменитий математик намагався порахувати у цифрах і емоції.

Саме цей момент і представляє собою таємницю для тих, хто не має поняття про елементарні частинки і логарифми, а також інших складових цариці всіх наук.

До речі, тема стрічки тісно перегукується з епізодами з фільму покійного японського письменника Юкіо Місіми, який описав у всіх подробицях ритуальне самогубство, чи харакірі, армійського офіцера після пристрасної зустрічі зі своєю дружиною.

Крім того, деякі критики впевнені, що спочатку в обох творах були використані уривки зі світової опери Вагнера "Тристан і Ізольда".

Читайте також:

Клінтон звітує перед дочкою за кожен зайвий кілограм

Американка знайшла на Facebook доньку, яку викрали 14 років тому

Порнографію в Мережі найчастіше переглядають у робочий час

Повʼязані теми:

Наступна публікація