Американка знайшла на Facebook доньку, яку викрали 14 років тому

Американка знайшла на Facebook доньку, яку викрали 14 років тому

Американка знайшла на Facebook доньку, яку викрали 14 років тому / Фото: AFP

Жінка зв'язалася з дочкою, якій на той момент було 17 років, однак дівчина відмовилася говорити зі своєю матір'ю і видалила сторінку.

У США мати знайшла в Інтернеті свою доньку, яку разом з іншими дітьми викрав її колишній чоловік.

Співробітники правоохоронних органів Каліфорнії знайшли і затримали жителя Флориди Фаустіно Утреру, який викрав своїх власних дітей 14 років тому. Як повідомляє Fox News, вийти на батька-викрадача вдалося завдяки матері дітей, пов'язану з дочкою через Facebook.

Фаустіно Утрера відвіз дітей із сімейного будинку в каліфорнійському Сан-Бернардіно в 1995 році, і з тих пір його місцезнаходження залишалося невідомим. Кілька років поліцейські намагалися знайти чоловіка, проте масштабні пошуки не принесли результату.

Знайти Утреру та викрадених дітей допомогла мати і екс-дружина чоловіка, яка знайшла в соціальній мережі Facebook акаунт своєї зниклої дочки. Жінка зв'язалася з дочкою, якій на той момент було 17 років, однак дівчина відмовилася говорити зі своєю матір'ю і видалила сторінку.

Незважаючи на те, що обліковий запис дівчини був видалений, поліцейські все ж таки зуміли обчислити місцезнаходження Фаустіно Утрери і затримали його в одному з провінційних округів Флориди. З'ясувалося, що весь цей час сім'я жила в трейлері, а діти справно відвідували школу.

Затриманому батькові сімейства пред'явлені звинувачення у викраденні дитини і порушенні правил опіки над дітьми.

Читайте також:

Пакистан заблокував YouTube та Facebook "за богохульство"

Facebook буде визначати місцезнаходження користувача

Половина користувачів соцмереж ризикують стати жертвою кіберзлочинців

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація