Facebook буде визначати місцезнаходження користувача

В коді мобільної версії сайту touch.facebook.com з'явився розділ "місця" (places). Новий сервіс Facebook буде отримувати дані про місцезнаходження користувача, що визначаються за допомогою мобільного телефону.

Популярна соціальна мережа Facebook підтвердила розробку сервісу реєстрації місця розташування користувачів. Відповідний коментар був дан техноблогу TechCrunch, який повідомив про новий сервіс.

9 травня техноблог написав, що в коді мобільної версії сайту touch.facebook.com з'явився розділ "місця" (places). Додавання нового розділу призвело до некоректної роботи браузера Safari. Виявилося, що сайт намагався заповнити розділ під назвою "places", а оскільки відповідна опція ще не знайшла підтримки, браузер видавав повідомлення про помилку і "зависав".

Після аналізу коду журналісти з'ясували, що новий сервіс Facebook буде отримувати дані про місцезнаходження користувача, що визначаються за допомогою мобільного телефону. Після цього в спеціальному розділі сайту користувачам буде пропонуватися список місць, що знаходяться неподалік. Також учасники соцмережі зможуть "відзначатися" у популярних закладах, як це робиться в сервісі foursquare.

Мобільний сайт touch.facebook.com оптимізовано для роботи мобільних пристроїв з сенсорними екранами. Крім визначення широти та довготи, новий сервіс також зможе фіксувати висоту над рівнем землі, швидкість і напрямок руху користувача.

Представник Facebook повідомив, що під час запуску сервісу соцмережі не укладатиме маркетингових угод з іншими компаніями, проте не виключив, що це буде зроблено в подальшому. У той же час соцмережа не повідомила точну дату подання сервісу. 6 травня видання Advertising Age повідомило, що Facebook обговорює партнерську участь у новому сервісі з McDonald's.

На початку березня повідомлялося, що Facebook може представити послугу, яка дозволить користувачам додавати інформацію про своє місцезнаходження, в кінці квітня на щорічній конференції розробників f8. Проте тоді сервіс, який представлений на ринку в низці компаній, офіційно оголошений не був".

Читайте також:

Facebook стимулює поширення сифілісу

В Інтернеті відкрилася соціальна мережа для нелюдів

Китайська компанія купує "Одноклассники" та "Вконтакте"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: